hdorcsi: Lenne min javítani - Grill & Cocktails Tata Tata

Grill & Cocktails Tata Tata értékelése
6. helyezett a 41 tatai étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Lenne min javítani

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
A Grill&Coctail Restaurant az Öreg-tó partján, gyönyörű környezetben várja vendégeit.
Mivel ottjártunkkor a környéken alig volt nyitva étterem, a vendéglátóhelyen szinte telt ház volt.
Először egy igen koszos asztalhoz vezettek bennünket, az abrosz csupa folt volt, és ételmaradékok is voltak rajta. Amikor pincérünk látta, hogy vonakodunk, egy, a pult mellett lévő asztalhoz vezetett minket. Leadtuk a rendelést, majd vártunk. Sajnos nem is keveset. A hosszú várakozást a pincérek vitája fűszerezte, mivel igencsak nagy dilemmát okozott, annak eldöntése, kinek melyik asztallal kellene foglalkoznia. A civódást pár szomszédos asztalnál ülő vendéggel együtt volt „szerencsénk” végighallgatni. 55 (!) perc várakozás után megláttuk egy felszolgáló (nem a sajátunk) kezében a már régóta várt ételeinket, azonban simán elsétált az asztalunk mellett. 2-3 perc múlva – miután szinte minden asztalt megkerült – tért vissza hozzánk, hogy nem mi rendeltük-e őket. A fogások gusztusosak, ízletesek voltak, de ár-érték arányban messze elmaradnak jó pár vendéglőtől. Amikor végeztünk, csak egy harmadik pincérnek tudtuk jelezni, hogy kérnénk a számlát, az előzőek az étterem másik végében szolgálták ki az újonnan érkezetteket. Amikor első pincérünk elhaladt mellettünk, duzzogva meg is jegyeztem, hogy ezt biztosan leírom majd az értékelésben. Gondolom, meghallhatta, mert a számlával felénk tartó hölgytől elvette a papírost, majd mézes-mázos (addig nem tapasztalt) stílusban nyújtotta át.
A hely elhelyezkedése kitűnő, a belső tér is szép és legnagyobb része tiszta is, azonban az itt tapasztaltak miatt aligha térünk be újra.

Ennyire tetszett: Átlagos

Grill & Cocktails Tata Tata
2890 Tata
Tópart sétány 1.

2020. augusztus 26.
Nagyon romantikus helyen van az étterem, közvetlenül az Öreg tó partján, nyáron érdemes a teraszok egyikét választani, így az ebéd/vacsora elfogyasztása közben a tó szépségében gyönyörködni. A teraszokon minden asztal fölött napernyő van. Mi tegnap libacombot ettünk, fantasztikusan finom volt,...

2019. szeptember 8.
Többször is jártunk már ebben az étteremben, szeretünk az étterem teraszán ülni mert szép kilátás nyílik az Öreg Tó vizére. Az idén erre kevés lehetőség volt, mert a szezon nagy részében nem volt nyitva. Most nyitva volt gondoltuk beülünk. Vártunk több mint 15 perceg senki sem jelent meg a...