Grill & Cocktails Tata Tata

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Grill & Cocktails Tata Tata vélemények

Kiváló 2024. február 25.a párjával járt itt
Így kell és lehet érdemesen és jól csinálni! Egy olyan hely, ahol nem csak gyönyörű a kilátás, de az ételek is nagyon finomak és ízletesek! A felszolgálók pedig odafigyelőek és kedvesek voltak velünk!
Grill & Cocktails Tata Tata - EgyébGrill & Cocktails Tata Tata - EgyébGrill & Cocktails Tata Tata - EgyébGrill & Cocktails Tata Tata - Egyéb
Kiváló 2023. október 29., kollégákkal járt itt
Az utolsó csapatépítőnket a főnökünkkel ott tarottuk és nagyon jól éreztük magunkat.
Hála a hangulatos étteremnek a kiszolgálásnak a finom ételeknek és italoknak.
Gyenge 2022. július 6.gyerekekkel járt itt
Tatán, az Öreg Tó partján, fenyvesek árnyékában található ez a jobb sorsra érdemes, komoly múltra visszatekintő és sok tulajdonosváltást megélt étterem. Nem túl gyakran jártunk ide (talán évente egyszer), eddig szerettük. De most. . . Az ételeket látva és kóstolva még abban sem vagyok biztos, hogy képzett szakács van a konyhán.
Grill & Cocktails Tata Tata - EgyébGrill & Cocktails Tata Tata - Egyéb
Kiváló 2020. augusztus 26.a párjával járt itt
Nagyon romantikus helyen van az étterem, közvetlenül az Öreg tó partján, nyáron érdemes a teraszok egyikét választani, így az ebéd/vacsora elfogyasztása közben a tó szépségében gyönyörködni. A teraszokon minden asztal fölött napernyő van. Mi tegnap libacombot ettünk, fantasztikusan finom volt, ropogós. Jó az étel és italválaszték is.
Szörnyű 2019. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Többször is jártunk már ebben az étteremben, szeretünk az étterem teraszán ülni mert szép kilátás nyílik az Öreg Tó vizére. Az idén erre kevés lehetőség volt, mert a szezon nagy részében nem volt nyitva. Most nyitva volt gondoltuk beülünk. Vártunk több mint 15 perceg senki sem jelent meg a pincérek közül, majd jött egy asztal társaság, és velük egy pincér, látott minket de nem jött oda.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. december 20., üzleti partnerrel járt itt
Egyszerűen negatív az egész. Nem foglalhatsz helyet ahol szeretnél egy kopp üres étteremben egy zajos társaság mellé ültetnek és mint az ovodában semmit nem lehet. Borzasztó!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Péntek este párom lepett meg egy kellemes vacsival Tatán. Az idő éppen jó volt, már nem volt rettentően meleg, az asztalunk a tóra nézett, csodás volt a naplemente,élőzene szólt, az ételek nagyon finomak. A kiszolgálás gyors volt, az ételre sem kellett sokat várnunk.
2017. július 23.családjával járt itt
Az étterem a tatai tó partján helyezkedik el, kellemes belső környezet, szép külső terasz, rálátás a tóra. Külseje nem kelti fel a figyelmet, nagyon egyszerű. Igen poros saját parkolója van, mely nem túl tágas. Az ételek nagyon finomak, ízletesek, kicsit drágák, ár- érték arány nem teljesen megfelelő.
Átlagos 2017. május 11.a párjával járt itt
Húsvétkor tértünk be ebbe az étterembe. Számomra is érthetetlen, hogy miért mindig más pincér szolgált ki minket? :) Az egyik felvette a rendelést, a másik kihozta az italokat (azt a nyomott, unott arcot, kissé bunkó hangnemet. . . ), a harmadik kihozta az ételeket és egy negyediknél fizettünk.
Kiváló 2016. október 17.barátokkal járt itt
Az étterem az utcán elhaladva nem kelti fel az érdeklődést, mert nagyon egyszerű de szép a kinnézete. Beljebb lépve az étterem nagyon kellemes a környezet. A személyzet nagyon figyelmes, az étlap sokrétű, nem csak átlagos de liba(nagyon kevés helyen tartanak) és friss hal is szerepel az étlapon. Mi azért választottuk mert halat szerettünk volna fogyasztani.
Grill & Cocktails Tata Tata a térképen
2890 TataTópart sétány 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • koktélok • parkolási lehetőség • széles borválaszték • táncos hely
H-CS
P-Szo