Grill & Cocktails Tata Tata
2890 Tata, Tópart sétány 1.

Grill & Cocktails Tata Tata a térképen

Grill & Cocktails Tata Tata értékelése:

6. helyezett a 41 tatai étterem közül
138. helyezett Közép Dunántúlon - 789 étterem közül

H-CS 12:00-22:00
P-Szo 12:00-24:00
V 12:00-22:00
étterem, koktél bár, szórakozóhely, vendéglő
nemzetközi
Gösser, Edelweiss

Grill & Cocktails Tata Tata képei

Grill & Cocktails Tata Tata vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 26.
Nagyon romantikus helyen van az étterem, közvetlenül az Öreg tó partján, nyáron érdemes a teraszok egyikét választani, így az ebéd/vacsora elfogyasztása közben a tó szépségében gyönyörködni. A teraszokon minden asztal fölött napernyő van. Mi tegnap libacombot ettünk, fantasztikusan finom volt, ropogós. Jó az étel és italválaszték is.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször is jártunk már ebben az étteremben, szeretünk az étterem teraszán ülni mert szép kilátás nyílik az Öreg Tó vizére. Az idén erre kevés lehetőség volt, mert a szezon nagy részében nem volt nyitva. Most nyitva volt gondoltuk beülünk. Vártunk több mint 15 perceg senki sem jelent meg a pincérek közül, majd jött egy asztal társaság, és velük egy pincér, látott minket de nem jött oda.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszerűen negatív az egész. Nem foglalhatsz helyet ahol szeretnél egy kopp üres étteremben egy zajos társaság mellé ültetnek és mint az ovodában semmit nem lehet. Borzasztó!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Péntek este párom lepett meg egy kellemes vacsival Tatán. Az idő éppen jó volt, már nem volt rettentően meleg, az asztalunk a tóra nézett, csodás volt a naplemente,élőzene szólt, az ételek nagyon finomak. A kiszolgálás gyors volt, az ételre sem kellett sokat várnunk.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Az étterem a tatai tó partján helyezkedik el, kellemes belső környezet, szép külső terasz, rálátás a tóra. Külseje nem kelti fel a figyelmet, nagyon egyszerű. Igen poros saját parkolója van, mely nem túl tágas. Az ételek nagyon finomak, ízletesek, kicsit drágák, ár- érték arány nem teljesen megfelelő. Tisztaság is hagy maga után némi kivetni valót.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11.
Húsvétkor tértünk be ebbe az étterembe. Számomra is érthetetlen, hogy miért mindig más pincér szolgált ki minket? :) Az egyik felvette a rendelést, a másik kihozta az italokat (azt a nyomott, unott arcot, kissé bunkó hangnemet. . . ), a harmadik kihozta az ételeket és egy negyediknél fizettünk. Az étel ízletes volt, bár az értéke nem ért annyit, amennyit elkértek érte.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem az utcán elhaladva nem kelti fel az érdeklődést, mert nagyon egyszerű de szép a kinnézete. Beljebb lépve az étterem nagyon kellemes a környezet. A személyzet nagyon figyelmes, az étlap sokrétű, nem csak átlagos de liba(nagyon kevés helyen tartanak) és friss hal is szerepel az étlapon. Mi azért választottuk mert halat szerettünk volna fogyasztani.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
A Grill&Coctail Restaurant az Öreg-tó partján, gyönyörű környezetben várja vendégeit. Mivel ottjártunkkor a környéken alig volt nyitva étterem, a vendéglátóhelyen szinte telt ház volt. Először egy igen koszos asztalhoz vezettek bennünket, az abrosz csupa folt volt, és ételmaradékok is voltak rajta. Amikor pincérünk látta, hogy vonakodunk, egy, a pult mellett lévő asztalhoz vezetett minket.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes tóparti séta után tértünk be ide. Le sem ültünk, a kiskutyánknak már ott volt a vizes tál az asztal alatt. Nagyon jól esett a hátsó pultnál lévő fiatal hölgy figyelmessége! Gyönyörű a kilátás a tóra, csend és nyugalom. Nem volt telt ház. Igaz csak főételt ettünk, a libacomb és göngyölt juhtúrós rántott csirkemell nagyon finom volt.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Finom ételek, fantasztikus környezet, kedves pincérek, nyugati árak. De: egyszerűen érthetetlen, hogy egy ilyen színvonalú helyen miért van egyetlen - ismétlem: egyetlen - fehér bor, amiből "választani" lehet. Miért nincs vörösborból sem választék? Nincsenek bortermelők Magyarországon? Ha ezt megoldanák, nagyon tökéletes lenne.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Parti Panzió
Tata
3 nap/2 éjszaka 8.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.22. - 2022.06.22.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 18.749,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.06.15. - 2021.08.31.
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2021.05.14. - 2021.12.28.
Forest Hills Hotel & Golf
Zirc
3 nap/2 éjszaka 15.700 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellnessrészleg használattal, parkolással
2021.05.25. - 2021.12.23.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 16.110 - 21.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2021.12.23.
Szárcsa Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 13.250,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness és konditerem használattal, fürdőköpennyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.12.30.
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgőkoktéllal, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással
2021.01.11. - 2021.12.28.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 10.250,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő pezsgővel, belépővel az Árpád Fürdőbe, városnézéssel, parkolással
2021.05.31. - 2021.11.30.
Gastland M1 Hotel
Páty
2 nap/1 éjszaka 13.487 - 16.945,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.28. - 2021.12.31.
Portobello Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.900 - 35.260,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Aquasziget Élményfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.23. - 2022.01.02.
Bazilika alatti Panzió
2021.06.22. - 2022.06.22.

Szállodák Tata környékén
Vital Hotel Nautis Tata
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Tata
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
1 éjszakás Romantikus Csomag (1 éjszaka)

Grill & Cocktails Tata TataX