Grill & Cocktails Tata Tata
2890 Tata, Tópart sétány 1.

Grill & Cocktails Tata Tata a térképen

Grill & Cocktails Tata Tata értékelése:

16. helyezett a 46 tatai étterem közül
206. helyezett Közép Dunántúlon - 723 étterem közül

H-CS 12:00-22:00
P-Szo 12:00-24:00
V 12:00-22:00
étterem, koktél bár, szórakozóhely, vendéglő
nemzetközi

Grill & Cocktails Tata Tata vélemények

Sütő András TOP étteremértékelő
2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször is jártunk már ebben az étteremben, szeretünk az étterem teraszán ülni mert szép kilátás nyílik az Öreg Tó vizére. Az idén erre kevés lehetőség volt, mert a szezon nagy részében nem volt nyitva. Most nyitva volt gondoltuk beülünk. Vártunk több mint 15 perceg senki sem jelent meg a pincérek közül, majd jött egy asztal társaság, és velük egy pincér, látott minket de nem jött oda.

Mobilról küldte. | 2017. decemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2017. december 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszerűen negatív az egész. Nem foglalhatsz helyet ahol szeretnél egy kopp üres étteremben egy zajos társaság mellé ültetnek és mint az ovodában semmit nem lehet. Borzasztó!

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Péntek este párom lepett meg egy kellemes vacsival Tatán. Az idő éppen jó volt, már nem volt rettentően meleg, az asztalunk a tóra nézett, csodás volt a naplemente,élőzene szólt, az ételek nagyon finomak. A kiszolgálás gyors volt, az ételre sem kellett sokat várnunk.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 23.
Az étterem a tatai tó partján helyezkedik el, kellemes belső környezet, szép külső terasz, rálátás a tóra. Külseje nem kelti fel a figyelmet, nagyon egyszerű. Igen poros saját parkolója van, mely nem túl tágas. Az ételek nagyon finomak, ízletesek, kicsit drágák, ár- érték arány nem teljesen megfelelő. Tisztaság is hagy maga után némi kivetni valót.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11.
Húsvétkor tértünk be ebbe az étterembe. Számomra is érthetetlen, hogy miért mindig más pincér szolgált ki minket? :) Az egyik felvette a rendelést, a másik kihozta az italokat (azt a nyomott, unott arcot, kissé bunkó hangnemet. . . ), a harmadik kihozta az ételeket és egy negyediknél fizettünk. Az étel ízletes volt, bár az értéke nem ért annyit, amennyit elkértek érte.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem az utcán elhaladva nem kelti fel az érdeklődést, mert nagyon egyszerű de szép a kinnézete. Beljebb lépve az étterem nagyon kellemes a környezet. A személyzet nagyon figyelmes, az étlap sokrétű, nem csak átlagos de liba(nagyon kevés helyen tartanak) és friss hal is szerepel az étlapon. Mi azért választottuk mert halat szerettünk volna fogyasztani.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
A Grill&Coctail Restaurant az Öreg-tó partján, gyönyörű környezetben várja vendégeit. Mivel ottjártunkkor a környéken alig volt nyitva étterem, a vendéglátóhelyen szinte telt ház volt. Először egy igen koszos asztalhoz vezettek bennünket, az abrosz csupa folt volt, és ételmaradékok is voltak rajta. Amikor pincérünk látta, hogy vonakodunk, egy, a pult mellett lévő asztalhoz vezetett minket.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kellemes tóparti séta után tértünk be ide. Le sem ültünk, a kiskutyánknak már ott volt a vizes tál az asztal alatt. Nagyon jól esett a hátsó pultnál lévő fiatal hölgy figyelmessége! Gyönyörű a kilátás a tóra, csend és nyugalom. Nem volt telt ház. Igaz csak főételt ettünk, a libacomb és göngyölt juhtúrós rántott csirkemell nagyon finom volt.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Finom ételek, fantasztikus környezet, kedves pincérek, nyugati árak. De: egyszerűen érthetetlen, hogy egy ilyen színvonalú helyen miért van egyetlen - ismétlem: egyetlen - fehér bor, amiből "választani" lehet. Miért nincs vörösborból sem választék? Nincsenek bortermelők Magyarországon? Ha ezt megoldanák, nagyon tökéletes lenne.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 3.
Nagyon drága étterem és küllemben nem nívós számomra sok minden üti egymást ezen a helyen. Nagyon ritkán térünk be sok év alatt eddig semmi változás nem történt.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kedvezménnyel, masszázs kuponnal, kerékpárhasználattal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 15.794,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.11.09.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
2019.09.18. - 2020.09.18.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.786 - 11.782,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Smart Rooms Motel
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.16. - 2019.12.30.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2020.09.18.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.02.19. - 2019.12.31.
VVSI Sport Hotel
Gárdony
2 nap/1 éjszaka 16.100,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.22. - 2019.09.29.
Land Plan Hotel & Restaurant
Töltéstava
2 nap/1 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.09.21. - 2019.12.31.
Hotel Magyar Király
4 nap/3 éjszaka 29.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, szabadidős játékokkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.12.20.

Szállodák Tata környékén
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tata
Hotel Bellevue Tata
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Karácsony - előfoglalási akcióval (min. 3 éj)

Grill & Cocktails Tata TataX