Mocca Pizza étterem, kávézó Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Mocca Pizza étterem, kávézó Tata vélemények

Gyenge 2018. június 28.egyedül járt itt
Az étel finom, ha valaki helyben fogyasztana menjen bátran, de rendelni semmi esetre se rendeljen innen, csak ha tud várni 2-3 órát. Sajnos többször előfordult már, hogy 2 óra elteltével még mindig nem érkezett meg az étel, ennek ellenére a teljes árat elkérik, előre pedig nem is figyelmeztetnek, hogy hosszú ideig tarthat a kiszállítás.
Átlagos 2016. február 6.gyerekekkel járt itt
Kíváncsi voltam erre a helyre. Bár Tata nevezetességeitől valóban távol van, a vasútállomástól nem. Néhány parkolója is van, lehet jönni autóval. Kívűlről szebbnek látszik mint belűlről. Bent rozzant western berendezést látok, csak belezavar a tetővilágítós LED megvilágítás.
Mocca Pizza étterem, kávézó Tata - Külső kép
Szörnyű 2015. június 23. járt itt
Az úgy kezdődött, hogy ismerősöm ajánlotta, hogy finom a pizzájuk. Évekig nem volt semmi probléma, törzsvevőik voltunk. Egy éve a nejem rendelt tőlük, s nem rögzítették a rendelést. . . másfél óra múlva derült ki, mikor rákérdezett, mikorra várhatjuk az ígért 50 perc helyett. . . A modor, ahogy beszéltek vele a telefonban elvette a kedvét tőlük.
2015. március 8.a párjával járt itt
Remek a választék,a hamburger és a gyros tál is finom.Vegetáriánusok sem maradnak éhen.Csak kár hogy a tóhoz nincs közel ezért sokan nem ismerik.