Tatai őszi kirándulás után...

Pizza Corner TataPizza Corner Tata a térképen

Kiváló 2022. októberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2023. január 6.
Október utolsó napjaiban Tata és Tatabánya környékét céloztuk meg.A sok kirándulás és látnivaló után kerestünk egy pizzériát ahol meg tudtunk ebédelni.Már legalább az ötödik éttermet hívtuk fel hogy van-e szabad asztal 6 főre,mire a Pizza Cornerbe Tatán sikerült asztalt foglalnunk.Még jó hogy lefoglaltuk mert sztinte teltház volt.
Mindenki kiválasztotta ami enni szeretett volna.Nem is kellett sokat várni mire kihozta a pincér.
Nagyon szépen voltak tálalva az étkek és nagyon ízletesek is voltak.Kedves volt a kiszolgálás és mindennel meg voltunk elégedve.
Volt aki Corner-,kínai csirkés-, sonkás-kukoricás pizzát,volt aki gyros tálat,volt aki bolognai spagettit választott.Én személy szerint brassói aprópecsenyére éheztem meg.Mint írtam nagyon meg voltunk elégedve az ételekkel is.
Ajánlom mindenkinek aki arra jár,hogy próbálja ki ezt a Pizzériát.
Ár / érték arány:Kiváló
Pizza Corner Tata - EgyébPizza Corner Tata - EgyébPizza Corner Tata - EgyébPizza Corner Tata - EgyébPizza Corner Tata - EgyébPizza Corner Tata - EgyébPizza Corner Tata - EgyébPizza Corner Tata - EgyébPizza Corner Tata - EgyébPizza Corner Tata - Egyéb
Kristály Imperial Hotel Tata - Kristály wellness
Kristály wellness