Halételekben a legjobb a környéken

Szálka Bár TataSzálka Bár Tata a térképen

Kiváló 2019. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. október 25.
Többször jártunk már itt a családdal.
Kívülről valóban nem egy luxus étterem látszatát kelti, de nem szabad csak ez alapján megítélni egy helyet.
Nagyon fontos összetevő, ami alapján véleményt alkot az ember, hogy az ételek mellett milyen a felszolgálás, mennyire kedvesek, segítőkészek, rugalmasak az egyedi kérések mentén. ez pedig sokat változott pozitív irányba az elmúlt években.
Egy valamibe azonban lehet belekötni, véleményem szerint: ez pedig az ételek minősége. Kiváló halászlevek, sült halak és egyéb ételek repertoárja várja az éhes embereket.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Szálka Bár további értékelései

2022.06.07a párjával
Pünkösd vasárnap voltunk ott. Az eddig olvasott értkelésekre a tapasztalatunk rácáfolt. Az ételek bőségesek (felét haza is hoztuk) , rendkívül finomak voltak. Még itthonra is hoztunk egy nagy adag halászlét. A kiszolgálás kifejezetten kedves, segítőkész, tökéletes volt. Bárkinek tudom ajánlani.
2018.10.19barátokkal
Épp a közelben voltunk,és bementünk Odajött a nem épp kedves néni...letette az ètlapot és továbbállt a másik asztalhoz .Gondolom ott jobban tetszettek neki a költözött úriemberek,aki már belépéskor megjegyeztèk hogy kaja szagú ruhában igen jó lesz egész nap ,ezért kint ültek le. Az...
2017.12.20barátokkal
Egyszerűbb kis hely de meg van a varázsa finom a halászlé és jó sok egy adag. :) összességében nekem nagyon tetszett.
Kristály Imperial Hotel Tata - Fedezd fel a hazád
Fedezd fel a hazád