Mónika Panzió Tata

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Mónika Panzió Tata vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Átlagos 2019. augusztus 29.a párjával járt itt
Egy napra érkeztünk Tatára, így első szempont a jó elhelyezkedés és a kedvező ár volt. Mindkét feltételnek megfelelt a panzió, ráadásul a netes értékelései is jók voltak. A vendéglátóink nagyon kedvesek és rugalmasak voltak. Másfél órával korábban érkeztünk, de ez nem volt gond. Simán el tudtuk foglalni a szobánkat.
Mónika Panzió Tata - Külső képMónika Panzió Tata - Külső képMónika Panzió Tata - Külső képMónika Panzió Tata - SzobákMónika Panzió Tata - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. április 8.a párjával járt itt
A panzió csodás helyen van. Gyönyörű látvánnyal.
A személyzet nagyon kedves volt.
A szoba berendezése nem a legmodernebb de elfogadható. A fürdő tiszta volt. Az ágy szét akart esni alattunk. Az ágynemű tiszta volt,de nem a legmodernebb. A padló hagyott némi kifogást maga után.
Ami tetszett hogy nagyon csendes,különállóak,nagy erkéllyel.
Nem biztos hogy visszamegyünk.
Kiváló 2016. október 15.a párjával járt itt
Mivel én is írok értékeléseket, így több alkalommal megnézem azokat az értékeléseket ahova az úti célunk tart. Így jutottam a Mónika panzióhoz is, nem bántam meg. Nagyon kedves hölgy fogadott bennünket. Megnéztük a 2-es szobát és nem volt kétséges, hogy el is foglaljuk. Két embernek tökéletesen megfelel. Ízlésesen berendezett.
Mónika Panzió Tata - Külső képMónika Panzió Tata - SzobákMónika Panzió Tata - SzobákMónika Panzió Tata - Környék
Kiváló 2016. április 7.családjával járt itt
Jó ízléssel berendezett, hangulatos szobánk volt, közvetlenül a vízparton, szép kilátással a tóra. Nagyon jól éreztük magunkat a családias Mónika Panzióban. Kedves vendéglátók fogadtak minket, reggelire a sok finomság közül alig tudtunk választani. Nagyokat sétáltunk a tó körül, élveztük friss levegőt és a szép tájat. Ha ismét megyünk Tatára, biztos itt szállunk meg.
Mónika Panzió Tata - Külső kép
Kiváló 2015. december 2.a párjával járt itt
Csodálatos 5 napot töltöttünk a tatai Mónika panzió első emeleti erkélyes szobájában, élvezve a tó látványát. Vendéglátóink figyelmessége zavartalan nyugalmat és pompás ellátást biztosított számunkra. A megújult Tata számtalan séta útjával, ódon épületeivel romantikus hátteret nyújtott pihenésünkhöz.
Kiváló 2015. január 6.a párjával járt itt
Itt töltöttük a 2014-es ó év búcsúztatót,a barátnőmmel és nagyon , de nagyon családias és szeretetet adó volt a tulajdonos, mivel személyzet nincs, mert családias az egész panzió, olyan mint ha otthon lettünk volna! ! Az árfekvés még akkor is elfogadható volt, mikor tudott , hogy nem a felső gazdag réteghez tartozunk! !