Öreg-tó Hotel Tata ★★★

Öreg-tó Hotel Tata
Öreg-tó Hotel TataÖreg-tó Hotel Tata
Öreg-tó Hotel TataÖreg-tó Hotel Tata

Öreg-tó Hotel Tata bemutatkozása

Az Öreg-tó Hotel családias hangulatú kétcsillagos szálloda, mely a tatai Öreg-tó partjától 300 méterre gyönyörű természeti környezetben fekszik. Három hektáros parkjával idilli helyszínt teremt a pihenésre.

A Öreg-tó Hotel legnépszerűbb csomagjai

Öreg-tó Hotel Tata - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Öreg-tó Hotel Tata - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Öreg-tó Hotel Tata vélemények

Kiváló 2019. november 5.gyerekekkel járt itt
Csodálatos környezetben, az Öreg tó közvetlen közelében, hatalmas ősfás parkkal körbevett, autómentes helyen található a szép, modern szálloda. A recepción kedvesek, előzékenyek. A foglalásnál viszont nem küldtek árajánlatot, így a 3 napért hárommal megszorzott napi szobaárat fizettünk, nem volt semmilyen kedvezmény a 3 éjszakás időtartamú szállásra, hiába volt két 12 éven aluli gyermek velem.
2018. november 27.barátokkal járt itt
Fapados akció keretében töltöttünk 2 éjszakát a hotelben. A szoba és az ellátás is fapados volt. Nem vagyok túlzottan állatkedvelő, ezért is zavart nagyon a sok kutya a szállodában és még az étteremben is. . . Ide tényleg csak az foglaljon szállást, aki kedveli a retro stílust és állattal érkezik.
Tata és környéke nagyon szép és hangulatos. Kimondottan nyugtató hatású a tó körül sétálni. . .
2018. október 25.családjával járt itt
Családi nyaralást szerveztünk erre a helyre idén júliusban. Kutyánk is résztvevő volt, összesen 2 szobát foglaltunk el, és mivel tombolt a kánikula, meglehetősen jól éreztük magunkat. Olvastam több véleményt arról, hogy félve foglaltak helyet, én bátorítok mindenkit, tegye meg, meg fogja kapni azt a szolgáltatást, amiért fizetett.
2018. május 22.a párjával járt itt
A vegyes vélemények miatt kicsit félve foglaltunk, de mivel kutyabarát és szerettük volna Tatát és környékét bejárni, kipróbáltuk. A szálloda elhelyezkedése nagyon kedvező. Az épületet, szobákat a retró szóval lehet a legjobban jellemezni. Mi apartmant kértünk, amely tágas volt, külön hálószobával.
2017. október 3.a párjával járt itt
Külön kiemelendő, hogy közel fekszik a város szíve a Tatai-tó. Nagyszerű kiinduló pont egy pihentető kikapcsolódással összeköthető gyalogos kirándulásnak.A szálláshely megfelelő pihenést biztosít a túrák megkezdése előtt.Köszönjük az ellátást és kiszolgálást. Nyugdíj előtti házaspár.
2017. augusztus 3.a párjával járt itt
Az időjárás előrejelzés hűvös és zivataros időt ígért, ezért félve indultunk a 4 napos pihenésre. Sok jóra nem számítva, az Öreg-tó Club Hotel recepcióján kedves fogadtatásban részesültünk. A szoba kényelme számunkra megfelelő és tiszta volt -ami az interneten látottak, és olvasottak alapján várható volt, igaz a hőmérséklet, a még akkor ragyogó naptól igen meleg volt.
Öreg-tó Hotel Tata - SzobákÖreg-tó Hotel Tata - Medence/kertÖreg-tó Hotel Tata - Medence/kertÖreg-tó Hotel Tata - Medence/kertÖreg-tó Hotel Tata - Medence/kertÖreg-tó Hotel Tata - KörnyékÖreg-tó Hotel Tata - KörnyékÖreg-tó Hotel Tata - Környék
Öreg-tó Hotel válasza
Köszönjük a kedves szavakat, örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk! Üdvözlettel: Öreg-tó Club Hotel és Étterem Csapata
2017. augusztus 17., Kovács-Pataki Csenge, Öreg-tó Hotel
2017. július 25.a párjával járt itt
Egy kósza ötlettől vezérelve foglaltunk pár nappal indulás előtt. Úgy voltunk a telt házak miatt örülünk ha szállást kapunk. Elég vegyes értékeléseket olvastam a helyről ezért megosztom a véleményemet. A szoba alvásra teljesen megfelel, nagyon minimál. A szállás jó helyen fekszik, sok étterem és büfé van a közelben, ráadásul ott a tó és a bicikliút.
2017. május 1.a párjával járt itt
Kedves és figyelmes fogadtatásban részesültünk a picit esős megérkezési nap estéjén. A recepción kapott hasznos tanácsokat a másnapi körsétánk alkalmával hasznosítottuk. A szobánk felszereltsége jónak mondható és minden szépen működött. Esténként nagy adag, szépen és ízletesen elkészített vacsorával feledtették utunk nehézségeit.
Öreg-tó Hotel válasza
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavakat, reméljük a jövőben még vendégül láthatjuk Önöket. Üdvözlettel Öreg-tó Club Hotel és Étterem
2017. május 2., Kovács-Pataki CSenge, Öreg-tó Hotel
Kiváló 2017. április 7.csoporttal járt itt
Két évvel ezelőtt a párommal a születésnapomon voltunk ebben a hotelben. Nagyon megtetszett, ezért most a budapesti nyugdijas csoporttal ismét eljöttünk. Az ügyvezető hölgy a legrészletesebben bemutatta a hotelt. Gondoskodott a kisbuszos és a gyalogos városnézésról is. Az idő sajnos hidegre fordult,de szerencsére nem esett.
Öreg-tó Hotel Tata - VendéglátásÖreg-tó Hotel Tata - Egyéb
Kiváló 2017. március 12.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk a párommal a hotelban. A recepción nagyon kedvesek, és segítőkészek voltak. A szoba teljesen megfelelő volt számunkra, tiszta és rendezett. Félpanziós ellátást kértünk, a reggeli és a vacsora a hotel éttermében volt. A kiszolgálás ott is kifogástalan és gyors volt.
Öreg-tó Hotel Tata a térképen
2890 TataFáklya u. 4.
• masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • infraszauna • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 30 kg-ig: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 4900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár • bisztró