Platán Udvarház Tata

Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Platán Udvarház Tata vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 49 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. április 24.a párjával járt itt
Kivételes hangulata van a szálláshelynek, hiszen a várfal tövében, az Öreg-tótól néhány lépésre található, közvetlenül a 2 Michelin-csillagos Platán Gourmet étterem, és néhány lépésre a Platán Bisztró mellett. Mi az udvarházi tetőtéri standard szobát foglaltuk, de ez annyira kicsi (17 m2) és kényelmetlen volt még 2 főre is - legalábbis nekünk -, hogy legközelebb biztos, hogy nagyobb szobát választunk.
Platán Udvarház Tata - VendéglátásPlatán Udvarház Tata - VendéglátásPlatán Udvarház Tata - VendéglátásPlatán Udvarház Tata - VendéglátásPlatán Udvarház Tata - Külső képPlatán Udvarház Tata - Külső képPlatán Udvarház Tata - EgyébPlatán Udvarház Tata - SzobákPlatán Udvarház Tata - Medence/kertPlatán Udvarház Tata - VendéglátásPlatán Udvarház Tata - Külső képPlatán Udvarház Tata - VendéglátásPlatán Udvarház Tata - VendéglátásPlatán Udvarház Tata - VendéglátásPlatán Udvarház Tata - Vendéglátás
Kiváló 2016. június 27.egyedül járt itt
Két éjszakát töltöttem itt és nagyon jól éreztem magam. A vendégház elhelyezkedése fantasztikus! Az Öreg–tó, a Tatai vár és az Eszterházy-kastély közvetlen közelében található. A környék kellemes, nyugodt és szép. A szoba és fürdőszoba tiszta, modern és jól felszerelt, az ágy kényelmes. A reggeli bőséges és finom volt.
Kiváló 2015. október 29.a párjával járt itt
Otthonos, igényes környezet, szép és tiszta szobák, barátságos személyzet. A vendégház elhelyezkedése kiváló, az ingyenes kerékpár-használattal pedig azonnal körbe is tekerhettük a tavat. Az étteremben a nap bármely szakaszában finomat lehet enni, a házi süteménytől az ötcsillagos menün át egészen az esti borvacsoráig.
Mindenkinek ajánlom!
Kiváló 2015. május 3.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk Tatán, a Platán Vendégházban szálltunk meg. Végre nem kellett csalódnunk a szállásban: a szoba és a fürdőszoba tágas, ízléses, modern és tiszta volt (X. számú, zöld szoba). A személyzet mindig segítőkész és kedves volt, a reggelinél bő választék várt.
Kiváló 2014. február 23.gyerekekkel járt itt
Az éttermet már ismertük, mikor megnyílt a Vendégház. Ugyanazt a színvonalat vártuk és kaptuk. Többször jártunk itt. Az 1-es szoba a kedvencünk, ez meglehetősen tágas is. Ezt ajánlom mindenkinek, foglalás alkalmával. A berendezéssel pontosan eltalálták a mi ízlésünket. Az ágymatrac kényelmesebb mint otthon. A mini-wellness és a hangulatos zárt, hátsó udvar egyszerűen szuper!