Bármit kérhetsz a hosszú étlapról

Vendéglő a Három Tölgyfához TatabányaVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya a térképen

Kiváló 2019. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2019. július 11.
Kellemes tér, igényesen, de nem hivalkodóan berendezve. Az asztalokon élő virág, a falakon elismerő oklevelek.
2 óra után érkezünk, meglep, hogy a déli csúcsidő elmúltával is milyen sok a vendég. Jönnek folyamatosan, a véletlenül elcsípett beszélgetésekből úgy tűnik, visszatérő vendégek. Látszik, hogy népszerű a hely.
Az első benyomásom az étlapról, hogy túl hosszú. Van rajta nyelv, borjú, birka, többféle pacal és velős étel is, ezekről szokott kiderülni, hogy momentán sajnos nincs. Rákérdezek, mosolyog a pincér. Természetesen minden van, ami az étlapon szerepel.
Velővel töltött bordát kérek, köretnek csak káposzta salátát. Szép, duci szelet, bőven raktak bele tölteléket. Egy kicsivel több fűszert elbírt volna, de így is finom. A saláta pedig egészen kiváló. A párom brassóit eszik, ízlik neki, de a hatalmas adagból marad egy kicsi a tányéron.
Csapolt sör csak Stella Artois van, üveges többféle.
Az árak reálisak, ha az adagok nagyságához mérjük. Szervízdíj nincs.
A tisztaság kifogástalan, a kiszolgálás kedves.
Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Külső képVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - BelsőVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étel/italVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Étel/italVendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya - Egyéb

Vendéglő a Három Tölgyfához további értékelései

2023.04.30a párjával
Tatán rengetegen voltak több étteremben, ellepte a nép a várost, nem volt hely, hát gondoltam, hogy akkor Tatabányán fogunk ebédelni és pont jó lesz az nekünk. Végig a városon észak felől fej jobbra-balra forgat, sehol egy étterem... aztán beálltam egy Lidl parkolójába és internetes rásegítés...
2023.01.29a párjával
Mindig figyelmes kiszolgálás, ízletes ételek, kellemes környezet! Bármikor "beestünk" mindig jóllakottan, hagytuk magunk mögött a friss, élővirággal terített asztalunkat. SZUPER!
2021.08.05a párjával
Ha egy kedves helyre és finom ételekre vágysz, akkor minden képpen próbald ki ezt a helyet. Szerintünk megéri!
Hotel Árpád Tatabánya - Karácsony
Karácsony