Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya
2800 Tatabánya, Feszty Árpád u. 138.

Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya a térképen

Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya értékelése:

3. helyezett a 30 tatabányai étterem közül
95. helyezett Közép Dunántúlon - 817 étterem közül

H-K zárva
Sze-Szo 12:00-22:00
V 12:00-20:00
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, francia, német
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Stella Artois

Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya képei

Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya vélemények

Útközben TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kellemes tér, igényesen, de nem hivalkodóan berendezve. Az asztalokon élő virág, a falakon elismerő oklevelek. 2 óra után érkezünk, meglep, hogy a déli csúcsidő elmúltával is milyen sok a vendég. Jönnek folyamatosan, a véletlenül elcsípett beszélgetésekből úgy tűnik, visszatérő vendégek. Látszik, hogy népszerű a hely. Az első benyomásom az étlapról, hogy túl hosszú.
Válasz az értékelésre - 2019. július 16.
Köszönjük!Máskor is szeretettel várjuk Önöket, de hogy helyet is tudjunk biztosítani foglaljanak asztalt elötte!

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18.
Családias környezet, tökéletes kiszolgálás, finom ételek, bőséges adagok! Mindenkinek bátran ajánlom!
Válasz az értékelésre - 2019. április 24.
Köszönjük!Legközelebb is vendéglönket válassza!

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Nagyon kedves, korrekt kiszolgálás, nagyszerű házias ételválaszték, nagy adagok és finom ételek. Sok borjú ételt is megtalálni náluk. Kutyabarát
a hely és kisvárosi vendéglő érzés, ami a Gerecse sikkesnek szánt étterme után felüdülés. Mi a Turul szobornál, túrázás után egy másik [moderálva - a szerk. ] Étterem sokkoló árait látva kerestünk alternatívát, jobbat nem is találhattunk volna!

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
Napokban az 50 születésnapomat tartottuk, így többször is az étterem vendégei voltunk! Mind a kiszolgálás mind az ételek mennyisége és ízvilága kiváló minősítést kapott a család minden egyes tagjától, ami szám szerint így 12 főt jelentet! Jó szívvel ajánlom az éttermet, kedves felszolgálók, családias hangulat, bőséges , finom és házias jellegű ételek!
Válasz az értékelésre - 2019. február 19.
Nagyon köszönjük Kedves sorait és legközelebb is ilyen szinvonallal várjuk Önöket! :)

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Nagyon családias hangulatú kedves és hozzá értő a kiszolgálás. Rugalmasak és figyelmesek. NagOn esztétikus a térítés és a helyszín.
Válasz az értékelésre - 2018. december 4.
Nagyon köszönjük!Más alkalommal is szeretettel várjuk, de szíveskedjen telefonon asztalt foglalni mert mostanában eléggé rapszódikus a telítettségem!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
Öt napos tanulmányi út vezetett minket Tatabányára észak-kelet Magyarországról, 240 kilométerre az idegenbe. Első este szerettük volna párommal méltóképpen megünnepelni ezen eseményt egy romantikus vacsora keretében. Véletlenszerűen találtunk a vendéglőre, és még ekkor nem tudtuk, micsoda élményben lesz részünk.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
Kedves, udvarias, mosolygós, figyelmes a kiszolgálás, az ételek nagyon finomak. Az ételekre vonatkozó érdeklődésünkre megkaptuk a megfelelő tájékoztatást. A cukormentes salátatál amelynek elkészítését kérés nélkül ajánlották fel remekül passzolt a megrendelt bőségtálhoz. Kellemes légkörben, jó hangulatban fogyasztottuk el az ebédet, köszönet érte.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 4.
Köszönjük!

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdemes foglalni, mert a hely általában tele van, ottjártunkkor is volt egy 5 fős társaság, aki nem foglalt előre asztalt és nem tudtak ebédelni. Nem először jártunk itt, mert házias ízek jellemzik az ételeket, nagy a választék és nem drága. A pincérek kedvesek, többfajta fizetési módot is elfogadnak.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk vissza és még sose csalódtunk benne. A speciális étkezésre is mindig van megoldásuk, nagyon figyelmesek. Többször voltunk családi összejövetelen is náluk ( 30-35 fő) és mindenki jól érezte magát.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nem vagyunk ismerősek a városban, ezt a helyet találtuk. 5 fős társasággal jártunk az étteremben egy vasárnap este. 6-7 óra körül érkeztünk, a hely üres volt, 2 asztalt leszámítva, az egyiknél 2 férfi beszélgetett, az egyikükön fürdőköpeny volt. Már ez is elég furcsa volt. Leültünk, rendeltünk italt és vacsorát is.
Válasz az értékelésre - 2017. július 18.
Nagyon sajnálom hogy Önöket ennyire felháborította hogy Vasárnap este( mivel 8 óráig vagyunk nyitva) hogy kevés vendég van. A csapolt sör valóban már nem volt a legfrissebb de elnézést kértünk és természetesen nem számoltuk fel. Ahhoz meg nem tudom hogy vendégnek lehet-e beleszólása hogy a főnök vasárnap délután egy nehéz déli munka után úszik 1-2-3 km-rt.

Legnépszerűbb csomagok Tatabányán és környékén
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.460 - 8.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.01.01.
Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.722 - 26.715,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, királyi lakomával, wellness-részleg használattal, programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.22.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 23.100,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménnyel, parkolással
2020.11.05. - 2021.12.22.
Ezüstfenyő Üdülő
3 nap/2 éjszaka 9.180,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.04.05. - 2021.11.30.
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 19.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda belépővel, szobai bekészítéssel, ajándék jégkrémmel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.12.23.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.400 - 40.161,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.23. - 2021.08.31.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, lovaskocsizással, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2021.12.22.
Hotel Adalbert - Szent György Ház
2-4 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.12. - 2021.06.14.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
4 nap/3 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.286 - 30.918,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2022.01.02.
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.31.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2022.03.04.

Szállodák Tatabánya környékén
Vital Hotel Nautis Tatabánya
Royal Club Hotel Tatabánya
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

Vendéglő a Három Tölgyfához TatabányaX