Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya
2800 Tatabánya, Feszty Árpád u. 138.

Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya a térképen

Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya értékelése:

13. helyezett a 31 tatabányai étterem közül
184. helyezett Közép Dunántúlon - 723 étterem közül

H-K zárva
Sze-Szo 12:00-22:00
V 12:00-20:00
magyar, nemzetközi
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, francia, német

Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes tér, igényesen, de nem hivalkodóan berendezve. Az asztalokon élő virág, a falakon elismerő oklevelek. 2 óra után érkezünk, meglep, hogy a déli csúcsidő elmúltával is milyen sok a vendég. Jönnek folyamatosan, a véletlenül elcsípett beszélgetésekből úgy tűnik, visszatérő vendégek. Látszik, hogy népszerű a hely. Az első benyomásom az étlapról, hogy túl hosszú.
Válasz az értékelésre - 2019. július 16.
Köszönjük!Máskor is szeretettel várjuk Önöket, de hogy helyet is tudjunk biztosítani foglaljanak asztalt elötte!

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18.
Családias környezet, tökéletes kiszolgálás, finom ételek, bőséges adagok! Mindenkinek bátran ajánlom!
Válasz az értékelésre - 2019. április 24.
Köszönjük!Legközelebb is vendéglönket válassza!

2019. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. március 31.
Nagyon kedves, korrekt kiszolgálás, nagyszerű házias ételválaszték, nagy adagok és finom ételek. Sok borjú ételt is megtalálni náluk. Kutyabarát
a hely és kisvárosi vendéglő érzés, ami a Gerecse sikkesnek szánt étterme után felüdülés. Mi a Turul szobornál, túrázás után egy másik [moderálva - a szerk. ] Étterem sokkoló árait látva kerestünk alternatívát, jobbat nem is találhattunk volna!

2019. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12.
Napokban az 50 születésnapomat tartottuk, így többször is az étterem vendégei voltunk! Mind a kiszolgálás mind az ételek mennyisége és ízvilága kiváló minősítést kapott a család minden egyes tagjától, ami szám szerint így 12 főt jelentet! Jó szívvel ajánlom az éttermet, kedves felszolgálók, családias hangulat, bőséges , finom és házias jellegű ételek!
Válasz az értékelésre - 2019. február 19.
Nagyon köszönjük Kedves sorait és legközelebb is ilyen szinvonallal várjuk Önöket! :)

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
Nagyon családias hangulatú kedves és hozzá értő a kiszolgálás. Rugalmasak és figyelmesek. NagOn esztétikus a térítés és a helyszín.
Válasz az értékelésre - 2018. december 4.
Nagyon köszönjük!Más alkalommal is szeretettel várjuk, de szíveskedjen telefonon asztalt foglalni mert mostanában eléggé rapszódikus a telítettségem!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 9.
Öt napos tanulmányi út vezetett minket Tatabányára észak-kelet Magyarországról, 240 kilométerre az idegenbe. Első este szerettük volna párommal méltóképpen megünnepelni ezen eseményt egy romantikus vacsora keretében. Véletlenszerűen találtunk a vendéglőre, és még ekkor nem tudtuk, micsoda élményben lesz részünk.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
Kedves, udvarias, mosolygós, figyelmes a kiszolgálás, az ételek nagyon finomak. Az ételekre vonatkozó érdeklődésünkre megkaptuk a megfelelő tájékoztatást. A cukormentes salátatál amelynek elkészítését kérés nélkül ajánlották fel remekül passzolt a megrendelt bőségtálhoz. Kellemes légkörben, jó hangulatban fogyasztottuk el az ebédet, köszönet érte.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 4.
Köszönjük!

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdemes foglalni, mert a hely általában tele van, ottjártunkkor is volt egy 5 fős társaság, aki nem foglalt előre asztalt és nem tudtak ebédelni. Nem először jártunk itt, mert házias ízek jellemzik az ételeket, nagy a választék és nem drága. A pincérek kedvesek, többfajta fizetési módot is elfogadnak.

Mobilról küldte. | 2017. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk vissza és még sose csalódtunk benne. A speciális étkezésre is mindig van megoldásuk, nagyon figyelmesek. Többször voltunk családi összejövetelen is náluk ( 30-35 fő) és mindenki jól érezte magát.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nem vagyunk ismerősek a városban, ezt a helyet találtuk. 5 fős társasággal jártunk az étteremben egy vasárnap este. 6-7 óra körül érkeztünk, a hely üres volt, 2 asztalt leszámítva, az egyiknél 2 férfi beszélgetett, az egyikükön fürdőköpeny volt. Már ez is elég furcsa volt. Leültünk, rendeltünk italt és vacsorát is.
Válasz az értékelésre - 2017. július 18.
Nagyon sajnálom hogy Önöket ennyire felháborította hogy Vasárnap este( mivel 8 óráig vagyunk nyitva) hogy kevés vendég van. A csapolt sör valóban már nem volt a legfrissebb de elnézést kértünk és természetesen nem számoltuk fel. Ahhoz meg nem tudom hogy vendégnek lehet-e beleszólása hogy a főnök vasárnap délután egy nehéz déli munka után úszik 1-2-3 km-rt.

Legnépszerűbb csomagok Tatabányán és környékén
3 nap/2 éjszaka 12.750 - 15.974,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel és fitneszterem használattal, üdvözlőitallal, ajándék választható programmal, ingyenes kerékpárhasználat térképpel, korlátlan szauna és szolárium használattal, fürdőköpeny és törölköző igénybevételével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.03. - 2019.09.08.
Fehérvárcsurgó
2019.08.19. - 2020.07.21.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 16.160,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
Hotel Magyar Király
5 nap/4 éjszaka 23.040 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sztárfellépőkkel, ünnepi vacsorával, tombolával, borkóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.28. - 2020.01.02.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 29.900 - 38.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kávé- és teabekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2019.07.07. - 2019.08.25.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.21. - 2019.12.17.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.470,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.22. - 2020.01.28.

Szállodák Tatabánya környékén
Hotel Bellevue Tatabánya
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Tatabánya
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Tatabánya
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Indián nyár (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Együtt a család (min. 2 éj)

Vendéglő a Három Tölgyfához TatabányaX