Útközben: Bármit kérhetsz a hosszú étlapról - Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya

Bármit kérhetsz a hosszú étlapról

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 11. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kellemes tér, igényesen, de nem hivalkodóan berendezve. Az asztalokon élő virág, a falakon elismerő oklevelek.
2 óra után érkezünk, meglep, hogy a déli csúcsidő elmúltával is milyen sok a vendég. Jönnek folyamatosan, a véletlenül elcsípett beszélgetésekből úgy tűnik, visszatérő vendégek. Látszik, hogy népszerű a hely.
Az első benyomásom az étlapról, hogy túl hosszú. Van rajta nyelv, borjú, birka, többféle pacal és velős étel is, ezekről szokott kiderülni, hogy momentán sajnos nincs. Rákérdezek, mosolyog a pincér. Természetesen minden van, ami az étlapon szerepel.
Velővel töltött bordát kérek, köretnek csak káposzta salátát. Szép, duci szelet, bőven raktak bele tölteléket. Egy kicsivel több fűszert elbírt volna, de így is finom. A saláta pedig egészen kiváló. A párom brassóit eszik, ízlik neki, de a hatalmas adagból marad egy kicsi a tányéron.
Csapolt sör csak Stella Artois van, üveges többféle.
Az árak reálisak, ha az adagok nagyságához mérjük. Szervízdíj nincs.
A tisztaság kifogástalan, a kiszolgálás kedves.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Útközben felhasználót?    Igen

2019. július 16. - Vendéglő a Három Tölgyfához válasza Útközben értékelésére:
Köszönjük!Máskor is szeretettel várjuk Önöket, de hogy helyet is tudjunk biztosítani foglaljanak asztalt elötte!
SALLER MOLNÁR GYULA, tulajdonos
Vendéglő a Három Tölgyfához Tatabánya
2800 Tatabánya
Feszty Árpád u. 138.

2019. április 18.
Családias környezet, tökéletes kiszolgálás, finom ételek, bőséges adagok! Mindenkinek bátran ajánlom!

2019. március 31.
Nagyon kedves, korrekt kiszolgálás, nagyszerű házias ételválaszték, nagy adagok és finom ételek. Sok borjú ételt is megtalálni náluk. Kutyabarát a hely és kisvárosi vendéglő érzés, ami a Gerecse sikkesnek szánt étterme után felüdülés. Mi a Turul szobornál, túrázás után egy másik [moderálva - a...

2019. február 12.
Napokban az 50 születésnapomat tartottuk, így többször is az étterem vendégei voltunk! Mind a kiszolgálás mind az ételek mennyisége és ízvilága kiváló minősítést kapott a család minden egyes tagjától, ami szám szerint így 12 főt jelentet! Jó szívvel ajánlom az éttermet, kedves felszolgálók,...