Ezüstfenyő Hotel Telkibánya ★★★

Ezüstfenyő Hotel  Telkibánya
3896 Telkibánya, Szabadság út 11.

Ezüstfenyő Hotel  Telkibánya a térképen

Szállások Telkibánya városában
Wellness csomagok Telkibánya városában

Ezüstfenyő Hotel Telkibánya vélemények

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 5.
2017. november 2-3-án jártam itt családommal. Ragyogó helyen fekszik a Hotel. A személyzet udvarias, előzékeny. A Hotel konyhája kiváló. A személyzet becsületessége, szolgálatkészsége minden más szálláshely személyzet számára PÉLDAMUTATÓ lenne! Programjai remekek, az Aranybánya idegenvezetője tudásán csak ámultunk. További sikere működést, sok-sok vendéget kívánok!

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már a tavaly kacérkodtunk az Ezüstfenyővel, az idén végül sikerült ott töltenünk egy hetet. A személyzet igazán rugalmas volt mindenben, értem ezalatt azt is hogy az elöre lefoglalt idöpontot szinte az utolsó pillanatban megváltoztattuk. A környezet leírhatatlanúl szép, a tisztaság is megfelelő volt.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel gyönyörű helyen van, mintha egy másik világba lépnénk át. A szobák szép és tiszta állapotban vannak, habár én hiányoltam a napi takarítást és törölköző cserét. Sajnos a medencét nem használtuk, az idő sem engedte meg, ill. elég algás is volt. Van lehetőség szaunázásra és só és hangterápiára, masszázsra.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Itt töltöttünk párommal néhány napot. Odaérkezésünkkor nehezen találtuk meg, mert fenn van a hegyen, mindentől távol. A szobák nagyon kényelmesek tiszták. A személyzet kedves. Az ételek, italok viszont elég drágák. Reggelihez nem kaptunk kávét azt külön kellett megrendelni. Szaunázni is lehetett, az udvaron lévő épületben volt a hagyományos szauna, zuhannyal, igény esetén felfűtötték.

2014. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Összességében jó hotel. Szép környezetben, csendes helyen fekszik. A szobák átlagosak, de tiszták és kényelmes az ágy. Számomra nagyon fontos,hogy jól aludjak, örültem,hogy maximum a mókusok hangoskodtak. Reggel a teraszon kávézgatva szívtam magamba a felkelő nap sugaraiból áradó energiát :D
A személyzet nagyon nagyon kedves, talán a legkedvesebbek akikkel eddig találkoztam.

2013. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 15. - 4 látogató hasznosnak vélte
2013. április 12-14. között jártunk Telkibányán az Ezüstfenyő Hotelben. A szálloda kellemes helyen, egy erdő közepén található, de mégis közel a városhoz. A szálloda személyzete nagyon kedves, segitőkész, konyháját is dicsérni tudom, minden igényt kielégit. Elhelyezkedése szempontjából a legjobb a környék bebarangolásának kiinduló pontjához.

Szarvas Panzió
Erdőbénye
Érvényes: 2021.07.16-ig
Victoria Garden Hotel
Nyíregyháza
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, késői kijelentkezéssel, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Angyal Borászat
Rátka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolással, programokkal
Érvényes: 2020.09.06-ig
Braun Vendégház
Sárospatak
Érvényes: 2021.07.16-ig
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 28.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Margaréta Panzió
Sárospatak
4 nap/3 éjszaka 3.833,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, tokaji borral, kerékpár és szauna használattal

Szállodák Telkibánya környékén
Hotel Hunor Sátoraljaújhely
A Hotel Hunor Sátoraljaújhelyen a Magas-hegy lábánál lévő Zemplén Kalandpark meghatározó...
Nyári zsongás - kastélyban (min. 2 éj)
Wellness csomag (min. 2 éj)
Csobbanj velünk a nyárba (min. 2 éj)

TelkibányaX