Somlo

Somlo adatlapja

Regisztráció2013.08.15
Utoljára itt2019.05.06

Szörnyű 2015. november 27.a párjával járt itt
Sajnos egyet kell,hogy értsek az előttem írókkal. Én szeretem a retro helyeket, a régi arcokat, az egyszerű kockás terítős kajáldákat,de az igénytelenséget, a koszt nem. Ez egy nyomasztó kinézetű, igénytelen hely. Az ételek a legolcsóbb alapanyagokból készülnek, egyáltalán nem volt finom sem a rántott hús, sem a cordon bleu.
Szörnyű 2013. augusztus 16.a párjával járt itt
Rémálom! Az ételekre minimum egy órát kell várni. Közben magnóból szól a mulatós zene. Ha ezt túléled, akkor jön az étel. Halászlét rendeltem (1400-)
Gyakorlatilag ehetetlen volt, színre tégla narancssárga lötty, benne pár haldarabbal és töménytelen halcsonttal. A hozzá adott kenyér kemény volt.
Kiváló 2013. október 6.barátokkal járt itt
Bátran ajánlom mindenkinek. Juhtúrós galuskát ettem borjúpörkölttel, hát valami isteni finom volt! Annyira,hogy azóta itthon is "felvettük az étlapra" :)
Természetesen bort is ittam,megkóstoltam egy palack Bodrikutyát, nagyon ízlett! A pincérek kedvesek voltak, a hely gyönyörű, legközelebb igyekszem több napra visszatérni,mert Szekszárd megér egy pár napos kirándulást!