Alice Csiba: Nagyon szep etterem, kivül, belül! - Dombi & Fiai Vendégfogadó étterme Tényő

Nagyon szep etterem, kivül, belül!

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 8.
A csaladdal ünnepeltük az unokahugom 50.születesnapjat. Nagyon kellemes fogadtatasban volt reszünk, nagyon szepen megteritett asztallal vartak bennünket. Az etelek nagyon finomak voltak, es a talalas is gusztusosan el volt keszitve. Azt hiszem ennek az etteremnek nem nagyon kell reklam, ugyanis nagyon sok vendeg volt rajtunk kivül. Azonkivül meg egy 120 fös lakodalom volt azon a szombaton. Azt hiszem maskor is megyünk a csaladommal erre a szep környezetben levö etterembe. Ajanlom masoknak is.

Szeretnéd követni Alice Csiba felhasználót?    Igen

9111 Tényô
Árpád út 81.

2019. április 8.
Egy Tv műsorban láttuk hétvégén ,kedvet kaptunk A kedvesem már járt itt ,és jó ötletnek tartotta hogy sok év után újra megkóstolja a helyi Ízeket.Vasárnap délben mar rengetegen voltak ,foglalni kell az biztos ha biztosra akarsz menni.nagy csaladi összejövetelek ,szülinapok voltak,egy asztalt...