Dombi & Fiai Vendégfogadó étterme Tényő

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP étteremértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Egy Tv műsorban láttuk hétvégén ,kedvet kaptunk
A kedvesem már járt itt ,és jó ötletnek tartotta hogy sok év után újra megkóstolja a helyi Ízeket. Vasárnap délben mar rengetegen voltak ,foglalni kell az biztos ha biztosra akarsz menni. nagy csaladi összejövetelek ,szülinapok voltak,egy asztalt azért sikerült kapnunk;)Gyorsan kiszolgáltak,idös pár a házigazda nagyon vendég centrikusak ,barátságosak,sok törzsvendégük lehet.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 23.
Hangulatos erdőszéli étterem, több épületrésszel áll a különböző igényűek rendelkezésére. Az étlap kínálata elsősorban vadakra és gombákra alapul. Nekünk a Szegfűgomba leves vadhús gombóccal a favorit. A személyzet barátságos, közvetlen és tényleg érdekli a vendég véleménye, sőt személyre szólóan igyekszik is azt kiszolgálni.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 16.
Kitűnő hely, minden megfelelő, családbarát, és az nem baj, hogy nem engedik a kisgyermekeket a forró levest vivő pincérek közé szaladgálni! Rendszeresen ide járok családostól. Imádom a helyet. AJÁNLOM MINDENKINEK! ! ! ! ! A saját kis vadaspark elbűvölő! Az ételek fenségesek! A tulajdonos imádni való, vérbeli vendéglős. A szakácsok a helyzet magaslatán!

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étel finom, a helyszín családi, ezzel ellentétben a tulajdonos körbe járkál, és a kisgyermekeket visszautasítja a székre ha elindulnak az asztaltól. Garantáltan járt ma ott pár család aki többet nem teszi.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Kisebb szülinapi bulin jártunk ott, igaz a pincében terítettek nekünk, ami még nem is lett volna rossz, de a helység bizony rövid időn belül levegőtlenné vált. Az ételek átlagosak voltak, 2 személyes tálat ettünk, az adag nagy volt, de ízvilágban semmi különleges. Volt vad is a tálon barna mártással, de elég ízetlen volt.

Alice Csiba TOP szállásértékelő
2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 8.
A csaladdal ünnepeltük az unokahugom 50. születesnapjat. Nagyon kellemes fogadtatasban volt reszünk, nagyon szepen megteritett asztallal vartak bennünket. Az etelek nagyon finomak voltak, es a talalas is gusztusosan el volt keszitve. Azt hiszem ennek az etteremnek nem nagyon kell reklam, ugyanis nagyon sok vendeg volt rajtunk kivül.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
A kedvenc éttermem a környéken. Győri lévén mondhatnám, hogy bármikor kimehetek egy jót enni, de szinte folyamatos a teltház. Nem véletlenül. A fogadó (mert hogy ez nem csak egy étterem, hanem panzió és remek esküvői helyszín is) Győrből könnyen, kb. 20 perc alatt megközelíthető, a faluban remekül ki van táblázva, nem lehet eltéveszteni.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 20.
Több alkalom is nyílt a vendéglő meglátogatására és a legutóbbi alkalom sem volt csalódás. Sajnos az idő nem kedvezett a környék bejárására, de az ételek mindent kárpótoltak. Mindenkinek ajánlom a helyi specialitásokat, főleg a vadas ételeket. Kiszolgálás nagyszerű, mindig nézik a vendég igényeit, a választott ételek is gyorsan és persze Finoman érkeztek :).

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Nagyon szép környezetben - erdő szélen - található vendéglő és panzió. A személyzet nagyon kedves, közvetlen. Kiváló a konyha. Nagyon finomak a különböző vadételeik. Bátran ajánlom azoknak, akik szeretik a csendes falusias környezetet, de a finom étkeket is. Családoknak ajánlom a vadaspark megtekintését is, illetve a környező erdőben egy kis sétát is.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 21.
Győr zajától távol, de kocsival mégis könnyen megközelíthetően Tényőn a dombok közt búvik meg ez a kis vendégfogadó. Bár nem bújt meg rendesen, mert a vendégek rátalálnak, és ha nem foglalnak időben asztalt, bizony akkor pórul járnak és korgó gyomorral, vágyakozva nézve a szerencsés bejutottakat távozhatnak a telt ház láttán.

Legnépszerűbb csomagok Tényőn és környékén
Hotel Wesselényi
Győr
2 nap/1 éjszaka 18.880,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Jade
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.08.24. - 2020.12.31.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 32.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.09. - 2021.12.31.
Hotel Fonte
Győr
2 nap/1 éjszaka 11.217 - 20.210,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.23. - 2022.12.27.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.09. - 2021.08.08.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.543 - 38.444,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2021.12.29.
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
3 nap/2 éjszaka 12.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Malommúzeum megtekintésével, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.28. - 2020.12.01.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Danubius Hotel Rába
Győr
2 nap/1 éjszaka 9.248 - 122.240,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.29. - 2021.08.05.
Suri Bau Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.250 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2021.03.31.

Szállodák Tényő környékén
Aqua Hotel Termál Tényő
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Napi árak reggelis ellátással
Egy éjszakás ajánlat
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Dombi & Fiai Vendégfogadó étterme TényőX