9111 Tényő, Árpád út 81.

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. december 13.
A Dombi és fiai a legszeretnivalóbb helyek egyike, ahol valaha megfordultam. Igazi családi vállalkozás, ahol az étterem alapítója a vendégekkel elegyedik szóba, a felesége, menye és egyik fia felszolgál, másik fia pedig a konyhát vezeti. Kevés helyről mondhatjuk el, hogy tulajdonosa saját szakácskönyvet is írt, mely mi másról szólna, mint a vadhúsokról, ami a vendéglő fő profilját adja.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Egy Tv műsorban láttuk hétvégén ,kedvet kaptunk
A kedvesem már járt itt ,és jó ötletnek tartotta hogy sok év után újra megkóstolja a helyi Ízeket. Vasárnap délben mar rengetegen voltak ,foglalni kell az biztos ha biztosra akarsz menni. nagy csaladi összejövetelek ,szülinapok voltak,egy asztalt azért sikerült kapnunk;)Gyorsan kiszolgáltak,idös pár a házigazda nagyon vendég centrikusak ,barátságosak,sok törzsvendégük lehet.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 23.
Hangulatos erdőszéli étterem, több épületrésszel áll a különböző igényűek rendelkezésére. Az étlap kínálata elsősorban vadakra és gombákra alapul. Nekünk a Szegfűgomba leves vadhús gombóccal a favorit. A személyzet barátságos, közvetlen és tényleg érdekli a vendég véleménye, sőt személyre szólóan igyekszik is azt kiszolgálni.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 16.
Kitűnő hely, minden megfelelő, családbarát, és az nem baj, hogy nem engedik a kisgyermekeket a forró levest vivő pincérek közé szaladgálni! Rendszeresen ide járok családostól. Imádom a helyet. AJÁNLOM MINDENKINEK! ! ! ! ! A saját kis vadaspark elbűvölő! Az ételek fenségesek! A tulajdonos imádni való, vérbeli vendéglős. A szakácsok a helyzet magaslatán!

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étel finom, a helyszín családi, ezzel ellentétben a tulajdonos körbe járkál, és a kisgyermekeket visszautasítja a székre ha elindulnak az asztaltól. Garantáltan járt ma ott pár család aki többet nem teszi.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Kisebb szülinapi bulin jártunk ott, igaz a pincében terítettek nekünk, ami még nem is lett volna rossz, de a helység bizony rövid időn belül levegőtlenné vált. Az ételek átlagosak voltak, 2 személyes tálat ettünk, az adag nagy volt, de ízvilágban semmi különleges. Volt vad is a tálon barna mártással, de elég ízetlen volt.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 8.
A csaladdal ünnepeltük az unokahugom 50. születesnapjat. Nagyon kellemes fogadtatasban volt reszünk, nagyon szepen megteritett asztallal vartak bennünket. Az etelek nagyon finomak voltak, es a talalas is gusztusosan el volt keszitve. Azt hiszem ennek az etteremnek nem nagyon kell reklam, ugyanis nagyon sok vendeg volt rajtunk kivül.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
A kedvenc éttermem a környéken. Győri lévén mondhatnám, hogy bármikor kimehetek egy jót enni, de szinte folyamatos a teltház. Nem véletlenül. A fogadó (mert hogy ez nem csak egy étterem, hanem panzió és remek esküvői helyszín is) Győrből könnyen, kb. 20 perc alatt megközelíthető, a faluban remekül ki van táblázva, nem lehet eltéveszteni.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 20.
Több alkalom is nyílt a vendéglő meglátogatására és a legutóbbi alkalom sem volt csalódás. Sajnos az idő nem kedvezett a környék bejárására, de az ételek mindent kárpótoltak. Mindenkinek ajánlom a helyi specialitásokat, főleg a vadas ételeket. Kiszolgálás nagyszerű, mindig nézik a vendég igényeit, a választott ételek is gyorsan és persze Finoman érkeztek :).

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Nagyon szép környezetben - erdő szélen - található vendéglő és panzió. A személyzet nagyon kedves, közvetlen. Kiváló a konyha. Nagyon finomak a különböző vadételeik. Bátran ajánlom azoknak, akik szeretik a csendes falusias környezetet, de a finom étkeket is. Családoknak ajánlom a vadaspark megtekintését is, illetve a környező erdőben egy kis sétát is.

Legnépszerűbb csomagok Tényőn és környékén
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Caesar Panzió
Pápa
2-4 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egész napos fürdőbelépővel, masszázzsal
2021.06.01. - 2021.12.31.
Hotel Konferencia
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2021.06.14. - 2021.07.31.
Hotel Historia Malomkert
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlő itallal, gyermek játszótér használattal, parkolással
2021.01.11. - 2021.11.30.
Zsófia Vendégház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 5.775,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hédervári Lovas Vendégház
Hédervár
3 nap/2 éjszaka 6.550 - 7.725,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.06.22. - 2021.12.19.
Barokk Hotel Promenád
2 nap/1 éjszaka 13.832,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.25. - 2021.06.23.
Aquasol Resort
2 nap/1 éjszaka 18.847,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence használattal, szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, internettel, parkolással
2021.05.21. - 2021.12.27.
Heléna Hotel & SPA
Levél
3 nap/2 éjszaka 12.968,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan spa használattal, kültéri medencével, meglepetés bekészítéssel, kedvezményekkel, parkolással, bringóhintó bérléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2022.09.29.
Golden Ball Club Hotel
2-3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2021.01.05. - 2021.12.20.
Hotel Bakony
Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 8.068 - 40.358,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2022.12.31.
AAA Apartman Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Tényő környékén
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Tényő
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
1 éjszakás Romantikus Csomag (1 éjszaka)
Nyári kiruccanás (min. 3 éj)

Dombi & Fiai Vendégfogadó étterme TényőX