Dombi & Fiai Vendégfogadó étterme Tényő

Dombi & Fiai Vendégfogadó étterme Tényő vélemények

lolly TOP szállásértékelő
lolly TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8.
Egy Tv műsorban láttuk hétvégén ,kedvet kaptunk
A kedvesem már járt itt ,és jó ötletnek tartotta hogy sok év után újra megkóstolja a helyi Ízeket. Vasárnap délben mar rengetegen voltak ,foglalni kell az biztos ha biztosra akarsz menni. nagy csaladi összejövetelek ,szülinapok voltak,egy asztalt azért sikerült kapnunk;)Gyorsan kiszolgáltak,idös pár a házigazda nagyon vendég centrikusak ,barátságosak,sok törzsvendégük lehet.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 23.
Hangulatos erdőszéli étterem, több épületrésszel áll a különböző igényűek rendelkezésére. Az étlap kínálata elsősorban vadakra és gombákra alapul. Nekünk a Szegfűgomba leves vadhús gombóccal a favorit. A személyzet barátságos, közvetlen és tényleg érdekli a vendég véleménye, sőt személyre szólóan igyekszik is azt kiszolgálni.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 16.
Kitűnő hely, minden megfelelő, családbarát, és az nem baj, hogy nem engedik a kisgyermekeket a forró levest vivő pincérek közé szaladgálni! Rendszeresen ide járok családostól. Imádom a helyet. AJÁNLOM MINDENKINEK! ! ! ! ! A saját kis vadaspark elbűvölő! Az ételek fenségesek! A tulajdonos imádni való, vérbeli vendéglős. A szakácsok a helyzet magaslatán!

Mobilról küldte. | 2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étel finom, a helyszín családi, ezzel ellentétben a tulajdonos körbe járkál, és a kisgyermekeket visszautasítja a székre ha elindulnak az asztaltól. Garantáltan járt ma ott pár család aki többet nem teszi.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 5.
Kisebb szülinapi bulin jártunk ott, igaz a pincében terítettek nekünk, ami még nem is lett volna rossz, de a helység bizony rövid időn belül levegőtlenné vált. Az ételek átlagosak voltak, 2 személyes tálat ettünk, az adag nagy volt, de ízvilágban semmi különleges. Volt vad is a tálon barna mártással, de elég ízetlen volt.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 8.
A csaladdal ünnepeltük az unokahugom 50. születesnapjat. Nagyon kellemes fogadtatasban volt reszünk, nagyon szepen megteritett asztallal vartak bennünket. Az etelek nagyon finomak voltak, es a talalas is gusztusosan el volt keszitve. Azt hiszem ennek az etteremnek nem nagyon kell reklam, ugyanis nagyon sok vendeg volt rajtunk kivül.

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 5.
A kedvenc éttermem a környéken. Győri lévén mondhatnám, hogy bármikor kimehetek egy jót enni, de szinte folyamatos a teltház. Nem véletlenül. A fogadó (mert hogy ez nem csak egy étterem, hanem panzió és remek esküvői helyszín is) Győrből könnyen, kb. 20 perc alatt megközelíthető, a faluban remekül ki van táblázva, nem lehet eltéveszteni.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 20.
Több alkalom is nyílt a vendéglő meglátogatására és a legutóbbi alkalom sem volt csalódás. Sajnos az idő nem kedvezett a környék bejárására, de az ételek mindent kárpótoltak. Mindenkinek ajánlom a helyi specialitásokat, főleg a vadas ételeket. Kiszolgálás nagyszerű, mindig nézik a vendég igényeit, a választott ételek is gyorsan és persze Finoman érkeztek :).

2015. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Nagyon szép környezetben - erdő szélen - található vendéglő és panzió. A személyzet nagyon kedves, közvetlen. Kiváló a konyha. Nagyon finomak a különböző vadételeik. Bátran ajánlom azoknak, akik szeretik a csendes falusias környezetet, de a finom étkeket is. Családoknak ajánlom a vadaspark megtekintését is, illetve a környező erdőben egy kis sétát is.

2015. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. július 21.
Győr zajától távol, de kocsival mégis könnyen megközelíthetően Tényőn a dombok közt búvik meg ez a kis vendégfogadó. Bár nem bújt meg rendesen, mert a vendégek rátalálnak, és ha nem foglalnak időben asztalt, bizony akkor pórul járnak és korgó gyomorral, vágyakozva nézve a szerencsés bejutottakat távozhatnak a telt ház láttán.

Legnépszerűbb csomagok Tényőn és környékén
Akadémia Hotel
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness központ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.03. - 2020.09.30.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
2020.03.28. - 2021.03.28.
Caesar Panzió
Pápa
8 nap/7 éjszaka 6.429,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.09. - 2020.12.31.
Erdőalja Vendégház
Jásd
2020.03.29. - 2021.03.28.
Aquasol Resort
4 nap/3 éjszaka 71,- EUR/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, medence és szauna használattal, korlátlan fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Hunguest Hotel Bál Resort
Balatonalmádi
3 nap/2 éjszaka 18.780 - 36.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, esténként élőzenével, szobaszéf és vezeték nélküli internethasználattal
2018.02.26. - 2020.12.20.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.16. - 2021.03.28.
Hasik Hotel
Döbrönte
4 nap/3 éjszaka 15.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, családi programokkal, éjszakai fürdőzéssel, beltéri és kültéri sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.05.03.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
4 nap/3 éjszaka 17.583,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és játszószoba használattal, szilveszteri mulatsággal, operett műsorral és élőzenével, tombolával, tűzijátékkal
2020.12.30. - 2021.01.03.
Babaház
Bodajk
2020.04.19. - 2021.03.28.

Szállodák Tényő környékén
Aqua Hotel Termál Tényő
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Diamant Hotel Tényő
Az 1987 óta Tájvédelmi körzetben levő szigetközi Diamant Hotel csendes, természetközeli...
Húsvét
Wellness élmény (min. 2 éj)
Hasik majális (min. 3 éj)

Dombi & Fiai Vendégfogadó étterme TényőX