Csalódás

Echo Étterem TihanyEcho Étterem Tihany a térképen

Gyenge 2015. augusztusban járt ittÉrtékelt: 2016. május 30.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A két pontot csak a gyönyörű kilátás miatt adom.

Nem vagyok finnyás sem válogatós .

A kisfiunk már nyűgös volt és fáradt, mi pedig a férjemmel éhesek. Mivel nagyon csábított a gyönyörű kilátás így ez mellett a hely mellett döntöttünk és gondoltuk gyorsan be kapunk valami laktató levest és iszunk egy limonádét.

Mivel a hely gyönyörű és az árak sem az olcsobb kategoriába tartoztak így nagy reményekkel rendeltünk gulyás levest.
de nagy hiba volt. hangsúlyozom,hogy nem vagyok válogatós és még éhes is voltam de az ott elém rakott gulyás levest nem tudtam el fogyasztani mert annyira rossz volt.
mondhatnám "se íze se bűze" de még csak színe sem volt,kb. az iskolai menzán ehettem utoljára hasonlót
A limonádé is rossz volt.pedig egy limonádét nem is tudom hogy lehet el rontani

A férjem próbálta vigasztalni magát azzal,hogy ha valami főételt rendeltünk volna akkor az biztos finom lett volna... de ez nem lehet kifogás,hogy nem a legdrágább ételt rendeltük az étlapról
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Szörnyű

Echo Étterem további értékelései

2023.10.03családjával
Az első alkalomtól kezdve minden nyáron ellátogatunk a tihanyi ECHO étterembe. Minden évben figyelmes, gyors kiszolgálásban volt részünk, nagyon kedves a személyzet és az ételek-italok is kitűnőek! A kilátás a teraszról pedig magáért beszél!
2022.08.17gyerekekkel
Meseszép kilátás, nagyon finom ételek,italok. És nem mellesleg kutyabarát !!!! Pincer hozott tálka vizet a kutyánknak, aki hiszis lett rá, de akkor is kedves volt velünk! Nem olcsó hely de megéri ! És manapság ez ritkaság !
2021.08.21családjával
Nem volt cukorbetegeknek étel. A rendelt ételről a tányér felét le kellett venni, amit cukorbeteg nem ehet meg. Kifizettették a végén azokat a dolgokat is, amit a tányérról levettek. Kimondottan szóltunk, hogy olyan dolog nem mehet a tányérra, ami cukros, erre a lilakáposztát cukrosan rátették a...
Echo Residence Tihany - Tihanyi wellness pihenés reggelivel
Tihanyi wellness pihenés reggelivel