Scsilla

Scsilla adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Luxust szerető utazó  •  Természetbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Tésztakedvelő  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Kuponvadász  •  Gyermekkel utazó  •  Aktívan pihenő  •  Mindenevő
Regisztráció2016.05.29
Utoljára itt2018.09.24

Gyenge 2016. május 30. járt itt
A két pontot csak a gyönyörű kilátás miatt adom. Nem vagyok finnyás sem válogatós . A kisfiunk már nyűgös volt és fáradt, mi pedig a férjemmel éhesek. Mivel nagyon csábított a gyönyörű kilátás így ez mellett a hely mellett döntöttünk és gondoltuk gyorsan be kapunk valami laktató levest és iszunk egy limonádét.
Kiváló 2016. május 30.gyerekekkel járt itt
Kedvenc helyünk Szentendrén

Az étterem szép helyen van
A személyzet nagyon kedves,de egy kicsit lehetne gyorsabb a kiszolgálás,igaz hozzá kell azt is tenni,hogy mindig sok vendég van. Nem véletlen. . . . Az ételek nagyon finomak már többször jártunk itt,és mindig kifogástalan volt minden,desszertből talán lehetne nagyobb választék.
Kiváló 2016. május 29.gyerekekkel járt itt
Csodálatos környezetben, csodálatos hotel! A szobánk nagyon szép és kifogástalanul tiszta volt. Nagyon tetszett,hogy miden emeleten volt baba-mama szoba ami szintén tiszta volt,és nyugodt szivvel mentem oda ki elkészíteni a kisfiam esti tápszerét. Nagyon klassz a wellnes részlegük is és a gyerek medencék is .