Echo Étterem Tihany
8237 Tihany, Visszhang domb 23.

Echo Étterem Tihany a térképen

Wellness csomagok Tihany városában

Echo Étterem Tihany vélemények

Rózsa TOP étteremértékelő
2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 19.
A Rege cukrászdában elfogyasztott krémes és kávé után sétáltunk még egy nagyot. Megszomjaztunk a melegben, ezért nagyon örültünk, hogy rátaláltunk erre a helyre. Az, hogy csapolt sört is mérnek a fantasztikus kilátású teraszon, hab volt a tortán. Az étlapot csak azért néztük meg, hogy egy kis "sörkorcsolyát" keressünk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Október elejei hétköznap Tihanyban csak az Echo éttermet találtuk nyitva a vendéglátóhelyek közül (ennyit a "hosszabbítsuk meg a Balatoni nyarat" szlogenről). Az étteremből gyönyörű a kilátás a Balatonra, ez itt a legnagyobb érdem. Az ételek miatt nem érdemes felkeresni. Halászlét (2450-Ft) és túrógombócot (1700-Ft)választottunk mindketten a párommal.
Veszprém
Zirc

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Óriási szerencsénk volt, hogy a zsúfolt vasárnapon sikerült helyet kapnunk. Csodálatos a kilátás mind a Balatonra, mind pedig az apátsági templomra. A szomszéd népes asztalnál egy kisgyerek születésnapját tartották. A kiszolgálás korrekt volt, nem kellett túl sokat várnunk. Az étlapon nincs sokféle étel, de találtunk magunknak tetszőt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Részünkről csalódás. A panoráma csodálatos, na de a többi . . Két átlagos limonádé, két rántott karaj, 3 db pirított burgonyagerezddel közel 10ezer forintért elég nevetséges. A felszolgálás udvarias, de gyatra és lassú mindazok ellenére, hogy összességében csak 4 asztalnál volt vendég. Nem távoztunk elégedetten, ezáltal visszajárók bizonyára nem leszünk.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 18.
Már korábban is jártam itt, tetszett, így visszatértem. A halászlé most is kifogástalan volt! Fazékban hozták, igen bőséges mennyiségben. Egyedi, nyakba akasztható szalvétát is kaptam. A folyó bor is jó minőségű. A kiszolgálás színvonala, a személyzet magatartása nem adott okot a kritikára.

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A két pontot csak a gyönyörű kilátás miatt adom. Nem vagyok finnyás sem válogatós . A kisfiunk már nyűgös volt és fáradt, mi pedig a férjemmel éhesek. Mivel nagyon csábított a gyönyörű kilátás így ez mellett a hely mellett döntöttünk és gondoltuk gyorsan be kapunk valami laktató levest és iszunk egy limonádét.
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015. 10. 25-én barátainkkal, kirándulás közben betértünk az Echo étterembe. A Balaton látványa, a kellemes őszi idő, a jó baráti társaság ellenére sem tudok beszámolni a felejthetetlen élményről. Bár először udvariasnak tűnt a kiszolgálás, de miután nem azt kaptuk, amit kértünk a pincér/pincérek megsértődtek. Egy előttem íródott negatív észrevétel a helyről teljesen helytálló.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régóta vártuk már hogy kipróbálhassuk a helyet, aztán mire eljutottunk a végén csalódtunk. Csak röviden, a házi limonádé langyos, a szörpök ihatatlanul "mű" ízűek. A kiszolgálás közben elég lassú volt, habár telt ház nem volt. A kilátás magáért beszél szuper az elhelyezkedés, az asztalok tiszták.

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Club Tihany Hotel
Tihany
4 nap/ 3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, strand és sportpályák használatával, Wi-Fi internet használattal
2020.06.27. - 2020.08.27.
Anna Grand Hotel Wine & Vital
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 16.495 - 47.080,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel
2018.07.16. - 2020.12.20.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.11.22. - 2020.12.31.
Dorina Wellness Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 12.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.12. - 2021.07.12.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 10.125,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, finn szauna és pezsgőfürdő használattal, szabadtéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.29. - 2020.12.31.
Zenit Hotel Balaton
Vonyarcvashegy
4 nap/3 éjszaka 19.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nyári programokkal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.10. - 2020.08.23.
Bohém Birtok
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 17.500 - 60.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.12. - 2020.12.22.
AAA Apartman Balatonfüred
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 10.625,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.14. - 2021.07.12.
Bakonyi Csillag Vendégház
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.13. - 2021.07.12.

Szállodák Tihany környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tihany
Holiday Hotel Csopak Tihany
Pelion nyár 15% kedvezménnyel (min. 2 éj)
Nyári pihenés 3 éjszakától
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

Echo Étterem TihanyX