Echo Étterem Tihany
8237 Tihany, Visszhang domb 23.

Echo Étterem Tihany a térképen

Szállások Tihany városában
Wellness csomagok Tihany városában

Echo Étterem Tihany vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 7.
Sajnos kilátás miatt választottuk az éttermet! Életem legrosszabb halászlevét ettem,megkérdeztem a főnököt miért ilyen, erre a válasz ez balatoni halból van,és nagyon algás a Balaton :),gondolom emiátt is volt savanyú! Rendeltünk utána salátát csirke hússal,hát ezt is sikerült elrontani,a saláta már elég fonnyadt volt,pár puma paradicsomot bele vágtak és ennyi!

Rózsa TOP étteremértékelő
2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Rege cukrászdában elfogyasztott krémes és kávé után sétáltunk még egy nagyot. Megszomjaztunk a melegben, ezért nagyon örültünk, hogy rátaláltunk erre a helyre. Az, hogy csapolt sört is mérnek a fantasztikus kilátású teraszon, hab volt a tortán. Az étlapot csak azért néztük meg, hogy egy kis "sörkorcsolyát" keressünk.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Október elejei hétköznap Tihanyban csak az Echo éttermet találtuk nyitva a vendéglátóhelyek közül (ennyit a "hosszabbítsuk meg a Balatoni nyarat" szlogenről). Az étteremből gyönyörű a kilátás a Balatonra, ez itt a legnagyobb érdem. Az ételek miatt nem érdemes felkeresni. Halászlét (2450-Ft) és túrógombócot (1700-Ft)választottunk mindketten a párommal.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Óriási szerencsénk volt, hogy a zsúfolt vasárnapon sikerült helyet kapnunk. Csodálatos a kilátás mind a Balatonra, mind pedig az apátsági templomra. A szomszéd népes asztalnál egy kisgyerek születésnapját tartották. A kiszolgálás korrekt volt, nem kellett túl sokat várnunk. Az étlapon nincs sokféle étel, de találtunk magunknak tetszőt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Részünkről csalódás. A panoráma csodálatos, na de a többi . . Két átlagos limonádé, két rántott karaj, 3 db pirított burgonyagerezddel közel 10ezer forintért elég nevetséges. A felszolgálás udvarias, de gyatra és lassú mindazok ellenére, hogy összességében csak 4 asztalnál volt vendég. Nem távoztunk elégedetten, ezáltal visszajárók bizonyára nem leszünk.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 18.
Már korábban is jártam itt, tetszett, így visszatértem. A halászlé most is kifogástalan volt! Fazékban hozták, igen bőséges mennyiségben. Egyedi, nyakba akasztható szalvétát is kaptam. A folyó bor is jó minőségű. A kiszolgálás színvonala, a személyzet magatartása nem adott okot a kritikára.

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A két pontot csak a gyönyörű kilátás miatt adom. Nem vagyok finnyás sem válogatós . A kisfiunk már nyűgös volt és fáradt, mi pedig a férjemmel éhesek. Mivel nagyon csábított a gyönyörű kilátás így ez mellett a hely mellett döntöttünk és gondoltuk gyorsan be kapunk valami laktató levest és iszunk egy limonádét.
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015. 10. 25-én barátainkkal, kirándulás közben betértünk az Echo étterembe. A Balaton látványa, a kellemes őszi idő, a jó baráti társaság ellenére sem tudok beszámolni a felejthetetlen élményről. Bár először udvariasnak tűnt a kiszolgálás, de miután nem azt kaptuk, amit kértünk a pincér/pincérek megsértődtek. Egy előttem íródott negatív észrevétel a helyről teljesen helytálló.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régóta vártuk már hogy kipróbálhassuk a helyet, aztán mire eljutottunk a végén csalódtunk. Csak röviden, a házi limonádé langyos, a szörpök ihatatlanul "mű" ízűek. A kiszolgálás közben elég lassú volt, habár telt ház nem volt. A kilátás magáért beszél szuper az elhelyezkedés, az asztalok tiszták.

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2-3 éjszaka 34.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.01.
Akadémia Hotel
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.03.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna és fitneszterem használattal, karácsonyi vacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Bakonybéli Patakpart Vendégház
Bakonybél
Residence Konferencia és Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 37.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.11.22. - 2020.12.31.
Babaház
Bodajk
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
1-2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, wellness részleg és fitneszterem használattal, éjszakai fürdőzéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.12. - 2021.02.14.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.26. - 2020.12.30.
Hotel Dombóvár
Dombóvár

Szállodák Tihany környékén
Holiday Hotel Csopak Tihany
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)

Echo Étterem TihanyX