Echo Étterem Tihany
8237 Tihany, Visszhang domb 23.

Echo Étterem Tihany a térképen

Echo Étterem Tihany vélemények

Veszprém
Zirc

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
Óriási szerencsénk volt, hogy a zsúfolt vasárnapon sikerült helyet kapnunk. Csodálatos a kilátás mind a Balatonra, mind pedig az apátsági templomra. A szomszéd népes asztalnál egy kisgyerek születésnapját tartották. A kiszolgálás korrekt volt, nem kellett túl sokat várnunk. Az étlapon nincs sokféle étel, de találtunk magunknak tetszőt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 17.
Részünkről csalódás. A panoráma csodálatos, na de a többi . . Két átlagos limonádé, két rántott karaj, 3 db pirított burgonyagerezddel közel 10ezer forintért elég nevetséges. A felszolgálás udvarias, de gyatra és lassú mindazok ellenére, hogy összességében csak 4 asztalnál volt vendég. Nem távoztunk elégedetten, ezáltal visszajárók bizonyára nem leszünk.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 18.
Már korábban is jártam itt, tetszett, így visszatértem. A halászlé most is kifogástalan volt! Fazékban hozták, igen bőséges mennyiségben. Egyedi, nyakba akasztható szalvétát is kaptam. A folyó bor is jó minőségű. A kiszolgálás színvonala, a személyzet magatartása nem adott okot a kritikára.

2015. augusztusban járt itt
Értékelt: 2016. május 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A két pontot csak a gyönyörű kilátás miatt adom. Nem vagyok finnyás sem válogatós . A kisfiunk már nyűgös volt és fáradt, mi pedig a férjemmel éhesek. Mivel nagyon csábított a gyönyörű kilátás így ez mellett a hely mellett döntöttünk és gondoltuk gyorsan be kapunk valami laktató levest és iszunk egy limonádét.

kispestivízöntő TOP étteremértékelő
kispestivízöntő TOP fotófeltöltő
2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 27. - 2 látogató hasznosnak vélte
2015. 10. 25-én barátainkkal, kirándulás közben betértünk az Echo étterembe. A Balaton látványa, a kellemes őszi idő, a jó baráti társaság ellenére sem tudok beszámolni a felejthetetlen élményről. Bár először udvariasnak tűnt a kiszolgálás, de miután nem azt kaptuk, amit kértünk a pincér/pincérek megsértődtek. Egy előttem íródott negatív észrevétel a helyről teljesen helytálló.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régóta vártuk már hogy kipróbálhassuk a helyet, aztán mire eljutottunk a végén csalódtunk. Csak röviden, a házi limonádé langyos, a szörpök ihatatlanul "mű" ízűek. A kiszolgálás közben elég lassú volt, habár telt ház nem volt. A kilátás magáért beszél szuper az elhelyezkedés, az asztalok tiszták.

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Klára Apartmanház
Tihany
2019.09.03. - 2020.08.24.
Hotel Szépalma
Porva-Szépalmapuszta
3 nap/2 éjszaka 18.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jóga foglalkozásokkal, erdőismereti túrákkal, 1 óra bowlingpálya használattal, GPS-es kincskereső játékkal, ajándék pólóval
2019.09.01. - 2019.11.30.
Balatongyörök
2019.08.25. - 2019.09.21.
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bor bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával és bállal, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, gyereksarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 13.646 - 20.748,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2018.07.12. - 2021.01.01.

Szállodák Tihany környékén
Holiday Hotel Csopak Tihany
Hotel Panoráma Balatongyörök Tihany
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

Echo Étterem TihanyX