Levendula Kézműves Fagylaltozó Tihany
8237 Tihany, Kossuth Lajos u. 31.

Levendula Kézműves Fagylaltozó Tihany a térképen

Szállások Tihany városában
Wellness csomagok Tihany városában

Levendula Kézműves Fagylaltozó Tihany vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 13.
Kellemes helyen, az Apátság mellett található ez a fagylaltozó. Nagy a választék a fagyiból, csak nagy sajnálatomra pont levendulás fagyi nem volt, mikor ott voltam.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 20.
Kis ékszerdoboz a Tihanyi Apátság tövében. A fagylaltválaszték óriási, nehéz volt a választás. A levendula fagyit viszont nem lehetett kihagyni! Nagyon ízlett mindenkinek! Kávét is fogyasztottunk, amit ízlésesen szolgáltak fel. Mindezt abszolút pénztárcabarát áron. A kiszolgálás gyors és kedves. A hely hangulata magával ragadó.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 11.
Az apátság fele tartottunk, mikor az aljában megpillantottuk a lila biciklit, ez már felhívás volt egy "keringőre", vagyis egy fagyizásra. Jól ismert számunkra a levendula fagyi, szeretjük is. Citromot és túrósat kóstoltunk, mindkettő hozta a jól elvárt minőséget, a hely hangulata kiváló! ! ! A neve Bodza fagyizó, de a dizájn a jól megszokott Levendula fagyizóé.
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 17.
2017. március 29-én, miután megebédeltünk a Csárdában nagy sétát terveztünk, "lejárni" a bőséges ebédet. Megláttuk az Apátság tövében a Levendula fagylaltozó ízléses, csalogató dekorációit és máris a sor végén álltunk. Ízléses kínálat, bő választék, különleges fagyi ajánlattal.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 16.
Tihany központjában,szinte az Apátsággal szemben található a kicsi "Levendula"színű fagyizó. Még azokat a vendégeket is oda csalogatja,akik egyébként nem szeretik a fagyit (köztük én is). Bőséges a választék,finomabbnál finomabb fagyikat kínálnak,kinézetre is nagyon gusztusosak. Minden egyes alkalommal találunk újdonságot. A fagyik minősége kifogásolhatatlan.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 30.
Ahog keresztülsétálunk Tihanyon ez a kis udvarban álló fagylaltos pult a lila keretével és a kerítésnek támasztott levelndula színű biciklivel mindig btérésre invitál. Sok ízből lehet választani, mindegyik különleges és minőségi, kedvencem a gyömbéres eper. Kapható tejmentes, gluténmentes fagylalt is, ezt jelzik a táblákon.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
A tihanyi bazársoron található ez a kiváló fagyizó,hangulatos hely, bár egy kicsit szűk, de annál jobban csalogat a levendula színnel és ízzel csábítgatva. A kiszolgáló lány kedvessége felülmúlhatatlan. :) Barátságos kiszolgálás. Mindegyik fagyi különlegesség ellenállhatatlan, de a kedvenc a levendulás és mák fagyi isteni :)
Mindenkinek ajánlom!!

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16.
Isteni levendulás fagyit ettem. De rengeteg kombináció van. Mindenkinek ajánlom!! Hangulatos hely, barátságos kiszolgálás.
Gyôr

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 7.
A tihanyi bazársoron található ez a kiváló fagyizó, ahol olyan a kínálat, mint nem sok helyen! A mák fagyi és a fekete szeder is kiválóra vizsgázott. A kiszolgáló lány kedvessége felülmúlhatatlan. :) Egy kis apróság, hogy nagyon szűk a hely. 5-6 embernél több nem fér el a kicsiny kis udvarban. Amúgy persze minden lila, ezzel is emlékeztetve minket a levendulára.

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap /2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport programokkal
2020.09.01. - 2020.11.01.
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, különleges programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.25. - 2020.10.30.
Klára Apartmanház
Tihany
2021.03.12. - 2021.09.28.
Hotel Blaha Lujza
2021.09.28. - 2020.09.28.
Hasik Hotel
Döbrönte
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel
2020.09.27. - 2021.09.28.
Hotel Pallone
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2020.09.30.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépő vásárlási lehetőséggel, Bory-vár belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.24. - 2021.01.31.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal
2020.12.23. - 2020.12.30.
Astoria Hotel és Étterem
3 nap/2 éjszaka 17.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.10.22. - 2020.10.24.

Szállodák Tihany környékén
Hotel Wellamarin Tihany
Residence Konferencia és Wellness Hotel Tihany
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Igazából karácsony és Ünnepek között (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Október 23. (min. 2 éj)