Bajajani: Fáradt vándor, ha ide betérsz máskor is fogsz! - Pál Csárda Tihany

Pál Csárda Tihany értékelése
5. helyezett a 38 tihanyi étterem közül

Fáradt vándor, ha ide betérsz máskor is fogsz!

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 25.
Áprilisban jártunk az étteremben, mint visszatérő vendégek. A kiszolgálás, az ételek semmi kívánni valót nem hagynak maguk után! A halászlé csodás, már-már súrolja a szolnoki Halászcsárda halléjének minőségét! (Annál jobbat még sehol nem ettem!) Mindenkinek ajánlom, aki a tihanyi kiruccanásban megéhezik, vagy a túra közben elfárad!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Bajajani felhasználót?    Igen

Pál Csárda Tihany
8237 Tihany
Visszhang u. 19.

2020. augusztus 28.
35 éve járunk ide, de megúnhatatlan. Kellemes környezet, finom ételek, gyors és előzékeny kiszolgálás. A folyó bor is finom, változatlanul mindig jó minőségű. Elsősorban a halételeket ajánlom, sajnos már nincs a balatoni egyben sült fogas citrommal a szájában:), de ennek a megszűnt balatoni...

2020. augusztus 7.
Családias hangulat, otthoni ízek Tihany szívében a szőlőlugas alatt. Bőséges és finom minden amit eddig ettünk. Több éve visszajárunk már. Köszönjük.

2020. június 29.
Isteni finom ételek, nagyon kedves kiszolgálás, gyönyörű környezet. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.