Klára Apartmanház Tihany

Klára Apartmanház Tihany
Klára Apartmanház TihanyKlára Apartmanház Tihany
Klára Apartmanház TihanyKlára Apartmanház Tihany

Klára Apartmanház Tihany bemutatkozása

A lenyűgöző szépségű Tihany ad otthont a Klára Apartmanháznak, mely a Balaton-parttól és a városközponttól egyaránt karnyújtásnyi távolságra van. A csendes, nyugodt környezet ideális lehet családok, párok, nagyobb baráti társaságok feltöltődésére, ugyanis tágas komforttal, sószobával, infra szaunával és flabélos szolgáltatással várják az utazókat.

5Szolgáltatás
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Klára Apartmanház Tihany vélemények

Kiváló 2018. július 14.a párjával járt itt
A Klára Apartmanház szálloda minden igényt kielégítő, csodálatos a táj. Központhoz közel, kényelmes a szállás, tisztaság, és minden kívánságod figyeli egy kedves, figyelmes, szálloda vezető. Köszönet neki, hogy nyaralásunk így sikerült, és köszönet mindenért! Mindenkinek ajánlani tudom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 18.a párjával járt itt
A legjobb szállás Tihanyban. Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. A ház és a kert csodaszép, maximálisan tiszta és kényelmes. A tulajdonos házaspár pedig tüneményes. Mindenben segítenek, kedvesek és készségesek. A pihenés itt teljes mértékben megvalósítható. Erre a szemléletre lenne szükség mindenhol, ahol turizmussal és vendéglátással foglalkoznak.
Kiváló 2017. május 14.a párjával járt itt
Tihanyban jártunk már előre lefoglalt szálláshelyünket kiadták alólunk :(
Klárát felhívtam és első perctől kezdve segített nekünk nem kellett az utcán dekkolni sem máshol keresgélni. Nagyon kedves vendégszerető család rendkívül udvarias a ház nagyon
családias otthonos minden igényt kielégítő tiszta rendezett gondozott.
Klára Apartmanház Tihany - Külső képKlára Apartmanház Tihany - Egyéb
Kiváló 2016. október 18.a párjával járt itt
Az első benyomás mindig az érdeklődésnél kezdődik és az határozza meg a továbbiakat! A mi "gondunk" a kutya volt , de amikor Klárinak mondtam hogy van kutyánk azt se kérdezte milyen stb hanem természetesen hozható és vigyorgott ! Azt tudom oldalukon is ott van kutyabarát panzió, de ez nagyon sok helyen ott van aztán jön mindig a "milyen , mekkora "stb.
Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
Egy rendezvényre érkeztünk Tihanyba, és nagyon fontos volt, hogy a helyszínhez viszonylag közel találjunk szállást. Tökéletes választás volt a Klára! Foglaláskor megkérdeztem, küldjek-e előleget, amire a szállásadó nem tartott igényt. Már ez pozitív volt. A rendezvény 10 órakor kezdődött és megkérdeztük az autót letehetjük-e a parkolóban korábban?
Kiváló 2013. november 19.a párjával járt itt
Idén sem hagytuk ki az apartmanházat, mert nagyon szeretünk idejárni. A Garda fesztivál idején szerencsénk volt itt eltölteni újra 5 csodás napot. A szállásadók évről-évre egyre aranyosabbak, szinte már családtagként, de barátként mindenképpen fogadnak minket. Itt mindenki azon dolgozik, hogy a vendég fontosnak érezze magát, és a pihenése a lehető legjobban teljen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. november 18.a párjával járt itt
Egy csodás családi körbe pottyantunk bele. A tulajdonos házaspár a vendéglátás terén követendő példa, mindenkinek, aki a vendéglátás terén szeretne érvényesülni. A ház, a kert gondozottsága, az apartman felszereltsége, és a szeretet, amiben vendégként részesülünk, mind arra ösztönöz, hogy újra-meg újra felkeressük a Balaton gyöngyszemét Tihanyt, és azon belül meg Tihany legjobb szállását, a Klára Apartmanházat.
Kiváló 2013. szeptember 19.a párjával járt itt
Évek óta visszajárunk az Apartmanházba. Ennek elsősorban az oka a szállásadó fiatal pár kedvessége. Már az első alkalommal szinte családtagként fogadtak. Az apartmanház minden szegletén látszik a tulajdonos elkötelezettsége. Tisztaság, rend, kényelem és kedvesség. Így lehet a legjobban jellemezni az apartmanházat.