Warcis

Warcis adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Házias ízek kedvelője  •  Magyaros ízek kedvelője  •  mindenevő
Regisztráció2016.10.17
Utoljára itt2019.01.22

Kiváló 2016. október 18.a párjával járt itt
Az első benyomás mindig az érdeklődésnél kezdődik és az határozza meg a továbbiakat! A mi "gondunk" a kutya volt , de amikor Klárinak mondtam hogy van kutyánk azt se kérdezte milyen stb hanem természetesen hozható és vigyorgott ! Azt tudom oldalukon is ott van kutyabarát panzió, de ez nagyon sok helyen ott van aztán jön mindig a "milyen , mekkora "stb.
2017. augusztus 11.családjával járt itt
Betértünk négyen ebédelni ismeretlenül az utca emberének ajánlására. A hely kívülről átlagos , de a terasz rész szuper és hangulatos. A pincér azonnal jött és helyet ajánlott , még az asztalt is kijjebb húzta mert ért volna minket a nap és bitang meleg volt. Az italt egyből fel is vette, majd időben érkezett simán volt időnk választani.
Kiváló 2016. október 18.a párjával járt itt
A helyről sokat olvastunk és nem is lehet elmenni mellette! A fogadtatás teljesen baráti, látvány lélegzet elállító nagymamám ízvilágát éreztem a számban mikor beléptünk! Kutyával érkeztünk ami nem volt gond és a pincér még helyet is ajánlott hova üljünk mert kicsit hideg este volt plusz kérdezte hozzon pokrócot .