Szombat este halászlével

Tiszacsegei Halászcsárda TiszacsegeTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege a térképen

2019. márciusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. március 24.
Barátnőmmel Újszentmargitáról hazafelé tértünk be. Eredetileg halászlét mentünk enni. Ez meg is volt, de nem sima halászlé formájában, hanem korhely halászlevet. Nagyon forrón hozták ki, így amíg meglátogattuk a mosdót, pont ehető hőmérsékletűre hűlt le. Mindkettőnknek nagyon ízlett. Kellemes, selymes ízvilág nagy haldarabokkal. Utána már maximum egy desszert fért bele. Zserbós palacsintát illetve csárdáspalacsintát vaníliaöntettel kértünk. Mindkettő finom volt, de nekem a zserbós túl édes volt. A csárdáspalacsinta viszont minden igényt kielégített. A pincér segítőkész volt és figyelmes. Egyetlen negatív észrevételem van: az üdítőből nem töltött a poharamba. Én úgy tudom, hogy ezt meg kellett volna tennie. Máshol még mindig megtették.
Hangulat:Kiváló
Tiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - BelsőTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/italTiszacsegei Halászcsárda Tiszacsege - Étel/ital

Tiszacsegei Halászcsárda további értékelései

2022.07.29családjával
Nagyon hangulatos hely,gyors kiszolgálás,kedves személyzet.Az ételek pedig nagyon finomak. Csak ajánlani tudom.
2021.09.13a párjával
2021.09.08-án jártunk a halászcsárdában Nagy reményekkel tettünk meg 110 km-t. Vegyes halászlét fogyasztottunk és rántott harcsafilét vegyes körettel. A halászlé ízetlen halleves volt, ez nem halászlé. A rántott harcsafiléről: nem tudtam,hogy mit fogyasztok,mert a panírban keresni kellett...
2021.09.07a párjával
Hangulatos étterem. Halételekből kimondottan bőséges választék, elfogadható árakon. Az általunk rendelt fogások mindegyike finom, ízletes és bőséges volt. A kiszolgálás gyors, udvarias.
Tiszacsegei Halászcsárda és Panzió Tiszacsege - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2025.01.06-ig
Tiszacsegei Halászcsárda és Panzió Tiszacsege
Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
Nem csak a húszéveseké a világ ajánlat fürdőbelépővel
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás