adelid

Utoljára itt2021.12.30

Generációk együtt -

Tábornok-ház - Nemzeti Kávéház & Étterem Eger

Kiváló 2014. november 25.barátokkal járt itt
Névnapot ünnepeltünk az étteremben. Aszalt gyümölcsökkel töltött csirkemellet ettem forró meggyraguval és burgonyakrokettel. Először féltem, hogy túl édes lesz az aszalt gyümölcs és a meggyragu, de a pincér megnyugtatott, hogy a meggyraguban dominál a savanykás íz, és biztosan fog ízleni, ha szeretem a hús gyümölccsel.
Felhasználó fényképei:
Tábornok-ház - Nemzeti Kávéház & Étterem Eger -
2018. április 30.családjával járt itt
Az április végi hosszú hétvégén kirándultunk Gyöngyösre, s utána úgy gondoltuk, hogy egy kicsit tovább megyünk a Mátrába. Mivel éhesek lettünk betértünk ebbe a családias jellegű étterembe, ahol akár szobát is lehet foglalni, ha hosszabb időt szeretnénk eltölteni a településen. Most csak ebédelni tértünk be.
Kiváló 2014. augusztus 9.családjával járt itt
30. házassági évfordulónk alkalmával jártunk itt. Nem foglaltunk ugyan asztalt előre, de volt helyünk a kerthelyiségben- ami ebben a melegben éppen eléggé előnyös. Kiszolgálás tökéletesen megfelelt, gyors és pontos volt. A vacsoránk finom és megfelelően melegen érkezett az asztalunkra. Mindenkinek csak ajánlani tudom.