Tiszacsegei Panzió Tiszacsege

4066 Tiszacsege, Rév u. 2.

Tiszacsegei Panzió Tiszacsege a térképen

Tiszacsegei Panzió Tiszacsege értékelése:

1. helyezett a 2 tiszacsegei szállás közül
203. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Tiszacsegei Panzió Tiszacsege vélemények

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 22.
Halászcsárda kategóriában az első helyen van az országban szerintünk. (Mi nem a környezetért, hanem az ételekért járunk étterembe! ) Egyszerűen berendezett, semmi faxni, de az ételek kiválóak. A személyzet kedves, gyors, hozzáértő. Az elmúlt 10 évben nem volt olyan év, hogy bár budapesti létünkre ne látogassuk meg a csárdát.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sosem lehet megunni a Tiszacsegei Halászcsárdát és Panziót, igazi gyöngyszem! Hat éve járunk oda kikapcsolódni egy-egy hévégére. A budapesti zaj és nyüzsgés után alig várjuk, hogy feltöltődjünk energiával. Finomakat eszünk, kirándulunk, hajókázunk, horgászunk, kerékpározunk, és fürdünk a közeli Termálstrandon. A személyzet kedves, gyors, figyelmes, az ételek ízletesek!

Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
2 nap/1 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 16.160 - 18.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.08.02-ig

Szállodák Tiszacsege környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Négy Évszak Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszlón, a gyógyfürdőtől 250 méterre várja vendégeit a háromcsillagos superior...
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

TiszacsegeX