Tiszacsegei Panzió Tiszacsege

4066 Tiszacsege, Rév u. 2.

Tiszacsegei Panzió Tiszacsege a térképen

Tiszacsegei Panzió Tiszacsege értékelése:

1. helyezett a 2 tiszacsegei szállás közül
202. helyezett Észak Alföldön - 669 szállás közül

Tiszacsegei Panzió Tiszacsege vélemények

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 22.
Halászcsárda kategóriában az első helyen van az országban szerintünk. (Mi nem a környezetért, hanem az ételekért járunk étterembe! ) Egyszerűen berendezett, semmi faxni, de az ételek kiválóak. A személyzet kedves, gyors, hozzáértő. Az elmúlt 10 évben nem volt olyan év, hogy bár budapesti létünkre ne látogassuk meg a csárdát.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sosem lehet megunni a Tiszacsegei Halászcsárdát és Panziót, igazi gyöngyszem! Hat éve járunk oda kikapcsolódni egy-egy hévégére. A budapesti zaj és nyüzsgés után alig várjuk, hogy feltöltődjünk energiával. Finomakat eszünk, kirándulunk, hajókázunk, horgászunk, kerékpározunk, és fürdünk a közeli Termálstrandon. A személyzet kedves, gyors, figyelmes, az ételek ízletesek!

Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 216.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
In Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.904 - 13.828,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, finn szauna használattal
Érvényes: 2020.09.13-ig

Szállodák Tiszacsege környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

TiszacsegeX