Tiszacsegei Panzió Tiszacsege

4066 Tiszacsege, Rév u. 2.

Tiszacsegei Panzió Tiszacsege a térképen

Tiszacsegei Panzió Tiszacsege értékelése:

1. helyezett a 2 tiszacsegei szállás közül
203. helyezett Észak Alföldön - 665 szállás közül

Tiszacsegei Panzió Tiszacsege vélemények

maska TOP étteremértékelő
2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 22.
Halászcsárda kategóriában az első helyen van az országban szerintünk. (Mi nem a környezetért, hanem az ételekért járunk étterembe! ) Egyszerűen berendezett, semmi faxni, de az ételek kiválóak. A személyzet kedves, gyors, hozzáértő. Az elmúlt 10 évben nem volt olyan év, hogy bár budapesti létünkre ne látogassuk meg a csárdát.

2013. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sosem lehet megunni a Tiszacsegei Halászcsárdát és Panziót, igazi gyöngyszem! Hat éve járunk oda kikapcsolódni egy-egy hévégére. A budapesti zaj és nyüzsgés után alig várjuk, hogy feltöltődjünk energiával. Finomakat eszünk, kirándulunk, hajókázunk, horgászunk, kerékpározunk, és fürdünk a közeli Termálstrandon. A személyzet kedves, gyors, figyelmes, az ételek ízletesek!

Fortuna Vendégház
Abádszalók
4 nap/3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.09.30.
Villa Toscana
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, napi friss gyümölccsel vagy süteménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.15-ig

Szállodák Tiszacsege környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Wellness hétköznapok (min. 2 éj)
Napi árak
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)

TiszacsegeX