maska: Halászlében első! - Tiszacsegei Panzió Tiszacsege

Tiszacsegei Panzió Tiszacsege értékelése
1. helyezett a 2 tiszacsegei szállás közül

Halászlében első!

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 22.
Halászcsárda kategóriában az első helyen van az országban szerintünk. (Mi nem a környezetért, hanem az ételekért járunk étterembe!) Egyszerűen berendezett, semmi faxni, de az ételek kiválóak. A személyzet kedves, gyors, hozzáértő.
Az elmúlt 10 évben nem volt olyan év, hogy bár budapesti létünkre ne látogassuk meg a csárdát.
Mindenkinek ajánljuk, és reméljük, hogy így marad még 10-20 évig. Gratulálunk nekik!

Szeretnéd követni maska felhasználót?    Igen

4066 Tiszacsege
Rév u. 2.

Vélemények maska felhasználótól

2019. október 28.
Életünk különböző szakaszaiban amikor Sopronban vagyunk, mindig visszatérünk ebbe a vendéglőbe és még soha nem csalódtunk! A konyha kitűnő, a kiszolgálás gyors, az ár-érték arány is megfelelő. Hétközben naponta menü is van, ami szintén nagyon ízletes, hétvégi napokon általában tele van, foglalni...

2019. augusztus 10.
Évekkel ezelőtt jártunk arra, akkor még nem volt ilyen jó hely ez az étterem, de akkor is jó zöldborsó levest ettünk egy déli menüben. Most meglátogattuk Gyopáros fürdőt, és emlékezve a zöldborsó levesre, rögtön az érkezésnél beültünk ebédelni. Megláttunk egy különlegességet az étlapon, a...