Tisza-tavi Levendulás Tiszaderzs

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Tisza-tavi Levendulás Tiszaderzs vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. július 6.a párjával járt itt
Ezen a hétvégén Tiszaderzsen voltunk, amely egy aranyos kis falu a Tisza-tó közelében. Az egyik ok, amiért odamentünk: a II. Levendula Fesztivál és `Szedd Magad` napok Tiszaderzsen, a Tisza-tavi Levendulásban 2022. július 2-án. Szombaton hát azon az őrült meleg napon levendulát szedtünk.
Tisza-tavi Levendulás Tiszaderzs - EgyébTisza-tavi Levendulás Tiszaderzs - EgyébTisza-tavi Levendulás Tiszaderzs - EgyébTisza-tavi Levendulás Tiszaderzs - EgyébTisza-tavi Levendulás Tiszaderzs - EgyébTisza-tavi Levendulás Tiszaderzs - Egyéb