logonezsu: Lehangoló ízvilág - Molnár Vendéglő Tiszafüred

Molnár Vendéglő Tiszafüred értékelése
3. helyezett a 18 tiszafüredi étterem közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Lehangoló ízvilág

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 26.
Életünk első tiszai halászléját kértük, amit alaplé ill. ponty halászlé néven kértünk. ÓRIÁSI CSALÓDÁS! Haltörmelékkel teli íztelen lét kaptunk.A pontylében pontydarab volt három kanálnyi... Penészes száraz erős paprikát kínáltak mellé. fél kanál után jeleztük a pincérnek, hogy mást rendelnénk. Tiszai sült haltálat kértünk valamint gyermekeink bolognai spagettit. A haltál sótlan volt, bár ezen tudtunk segíteni. A gyermekeim viszont egy folyékony levesszerű masszával nyakon öntött spagettit kapta, amely rendkívül paradicsomos volt, ettől pedig nagyon édes. És mindennek az árát felszámolták !

Ennyire tetszett: Gyenge

Molnár Vendéglő Tiszafüred
5350 Tiszafüred
Húszöles út 31/b

2021. május 30.
Hát először is: az interneten olvasható étlapon szereplő árak köszönő viszonyban sincsenek a valódi árakkal, kb. +1000 Ft/adaggal számoljon mindenki! De a kiszolgálás még ettől is gázosabb! Kis családommal voltunk itt május utolsó hetében! Megkérdeztem a pincértől, hogy xy étel miből készül, hogy...