logonezsu

logonezsu adatlapja

Regisztráció2018.07.12
Utoljára itt2019.07.26

2018. augusztus 15.családjával járt itt
A Pápai út mellett nyugodt, csendes panzió és étterem. Térerő nincs, - bár ingyem wifi elérhető -, ideális "búvóhely" a pihenni és kikapcsolódni vágyóknak. A Gerence-patak csobog a kert szélén és számtalan túraútvonal indul a közelben kül. nehézségi szinten. A szálloda vezetői barátságosak, segítőkészek, mindenben alkalmazkodnak a vendégek igényeihez.
2018. július 12.családjával járt itt
Minőségi étterem, tiszta. Az ízvilág kiváló, tárkonyos borjúragulevest mindenkinek AJÁNLOM. A 2 személyes Robinson tál is bőséges volt, bár egy kis kompóttal kiegészíteném, a gyümölcs passzolna hozzá. . . A felszolgáló eleinte "kelletlen" volt, valószínüleg túlterhelt, láttuk a "pultost felveszünk" táblát.
Kiváló 2018. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Az étterem kívülről átlagos. . . . viszont a belsőt látni kell: klimatizált, ízlésesen berendezett, kedves személyzet, külön gyermek játszósarok kialakítva. Ebédelni térünk be a családommal, az ételek árai 2-3 ezer ft körül mozognak, viszont különlegesek és finomak! Mi fácánlevest és frissensülteket, desszertnek Rákóczi túróst fogyasztottunk.