Alsó kategóriás olcsó kocsma

Western Söröző TiszafüredWestern Söröző Tiszafüred a térképen

Gyenge 2022. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. szeptember 7.
A Western söröző egy igazi lepattant kocsma, hardcore alkoholista törzsközönséggel. De az az elvem, hogy minden helyre be kell menni legalább egyszer, ami persze lehetetlen, de törekedni lehet rá.
A tömegsörök és tömegborok között a pálinka tűnt valamelyest elfogadható variánsnak.
A helyet úgy kell elképzelni, hogy még a sörök között is csak a legalját kínálják, Borsodit, Kőbányait és Rákóczit, amihez képest még egy Dreher vagy egy Soproni Ipa is színvonalat jelent.
Pincesor boraik vannak palackos kategóriában, továbbá Zöld Ász és Piros Ász borok lédigben, ezekről két borszakértői diplomával sem tudok semmit, de sok jót nem reméltem tőlük.
Az árak kedvezőek.
3 cl tömény 160 és 500 forint között kapható, a sörök 310 és 390, a borok decije 70 és 150 között.
Szóval ittam egy Bolyhos pálinkát, a gyerekeknek vettem egy-egy Top Joyt, egy kaktuszost meg egy körtéset, összesen fizettem 1190 forintot.
Ételek / Italok:Gyenge
Hangulat:Gyenge
Tisztaság:Gyenge
Western Söröző Tiszafüred - EgyébWestern Söröző Tiszafüred - EgyébWestern Söröző Tiszafüred - EgyébWestern Söröző Tiszafüred - EgyébWestern Söröző Tiszafüred - EgyébWestern Söröző Tiszafüred - EgyébWestern Söröző Tiszafüred - EgyébWestern Söröző Tiszafüred - EgyébWestern Söröző Tiszafüred - EgyébWestern Söröző Tiszafüred - Egyéb
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással