Zöldbéka Étterem Tiszafüred

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Zöldbéka Étterem Tiszafüred vélemények

Szörnyű 2023. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
A haltepertő keserű volt, mert vagy agyon használt olajból készült, vagy simán odaégett.. Előfordul. De véleményemre adott reakciója a tulaj hölgynek kritikán aluli, kicsinyes és flegma volt.
2023. július 29.gyerekekkel járt itt
Az Óriás szelet tényleg Óriás
3-an jól laknak vele.
A limonádé is finom volt.
Szép kulturált környezet. A mosdó egyedi, nagyon ötletes. Ajánlom.
Zöldbéka Étterem Tiszafüred - Egyéb
Szörnyű 2022. július 18.gyerekekkel járt itt
13:20kor odamentünk,4 gyermekkel nem engedték,hogy leüljünk mert 13:30kor nyitnak.
Félkor visszamentünk ekkor leakartunk ülni ismét de azt mondták ne üljünk le mert zárva vannak.
Szörnyű 2021. december 28.barátokkal járt itt
Bunkó , életunt és rossz kiszolgálás. Egy pár vendég össze akart tolni 2 asztalt, hogy együtt ülhessenek erre az idősebb felszolgáló minősíthetetlenül rájuk förmedt. Az indok az volt, hogy később az asztalt nehéz újra fix pozícióba állítani. . . . . . . . . . . . . . . . Ráadásul az étkezés során is több megjegyzést tett emiatt .
Kiváló 2020. szeptember 7.barátokkal járt itt
Kívülről azt gondolod,egyszerű "büfé". . . De belépve máris egy nagyon kedves,mosolygós hölggyel találkozol :) Majd az étlapot veszed a kezedbe és leesik az állad a kínálattól. Az árak sem riasztanak el :) Nagyon igényes,ízléses az étel tálalása az ízek nem különben. A mennyiség is pont jó!
Igazi VENDÉGLÁTÁSBAN volt részünk! Jó szívvel ajánlom!
Gratulálok és köszönöm!
Szörnyű 2020. július 18.barátokkal járt itt
7 fore szerettunk volna asztalt egy vacsorahoz. A pincerno nem engedte, h 2 asztalt osszetoljunk, mert "ez a hazszabaly". Az egyik asztalhoz probaltunk 7 szeket odatenni, azt sem szabadott. Azt mondta a "kedves" holgy, h ha ez igy nem megfelelo, akkor menjunk mas helyre. Igy is tettunk.
Átlagos 2019. szeptember 18.családjával járt itt
Mutatós kis kajálda. Étteremnek nem nevezném, mert inkább strand büfé jellegű, kicsit pizzeriába hajló, igaz a nevük szerint is az. Elsőre jól néz ki, de a kiszolgálás nehézkes ( sok várakozási idő ), az ételek olyan drágák minimum mint a Balaton partján, de a minőség semmivel nem haladja meg egy kifőzdéét.