Zöldbéka Étterem Tiszafüred

5350 Tiszafüred, Kikötő körút 43.

Zöldbéka Étterem Tiszafüred a térképen

Zöldbéka Étterem Tiszafüred értékelése:

2. helyezett a 18 tiszafüredi étterem közül
7. helyezett Tisza Tón - 28 étterem közül

étterem, pizzéria

Zöldbéka Étterem Tiszafüred vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 7.
Kívülről azt gondolod,egyszerű "büfé". . . De belépve máris egy nagyon kedves,mosolygós hölggyel találkozol :) Majd az étlapot veszed a kezedbe és leesik az állad a kínálattól. Az árak sem riasztanak el :) Nagyon igényes,ízléses az étel tálalása az ízek nem különben. A mennyiség is pont jó! Igazi VENDÉGLÁTÁSBAN volt részünk! Jó szívvel ajánlom!

Mobilról küldte. | 2020. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 18.
7 fore szerettunk volna asztalt egy vacsorahoz. A pincerno nem engedte, h 2 asztalt osszetoljunk, mert "ez a hazszabaly". Az egyik asztalhoz probaltunk 7 szeket odatenni, azt sem szabadott. Azt mondta a "kedves" holgy, h ha ez igy nem megfelelo, akkor menjunk mas helyre. Igy is tettunk.

duchemin TOP szállásértékelő
duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 18.
Mutatós kis kajálda. Étteremnek nem nevezném, mert inkább strand büfé jellegű, kicsit pizzeriába hajló, igaz a nevük szerint is az. Elsőre jól néz ki, de a kiszolgálás nehézkes ( sok várakozási idő ), az ételek olyan drágák minimum mint a Balaton partján, de a minőség semmivel nem haladja meg egy kifőzdéét.

Legnépszerűbb csomagok Tiszafüreden és környékén
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 12.091 - 26.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2021.04.22. - 2021.12.22.
Kamilla Hotel
Balmazújváros
3 nap/2 éjszaka 16.900 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, hideg üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Burg Vendégház
2021.06.24. - 2022.06.24.

Szállodák Tiszafüred környékén
Kikelet Club Hotel Tiszafüred
D&A Apartmanház Tiszafüred
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 10 % kedvezménnyel! (min. 2 éj)

Zöldbéka Étterem TiszafüredX