Többet ad, mint ami kívülről látszik

Kerekdombi Termálfürdő TiszakécskeKerekdombi Termálfürdő Tiszakécske a térképen

Kihagyhatatlan 2021. júniusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2021. június 18.
Utoljára kb 20 éve voltunk itt, azota persze sok dolog megváltozott, és előnyére.
Most úton hazafelé, mintegy véletlenül vetődtünk ide, minden előzetes terv nélkül, de volt időnk, megálltunk. Éppen fürdős csütörtök volt, ami még 10% kedvezményt jelent az egyébként is korrekt árból.
Bár az úszó medence éppen feltöltés alatt volt, minket ez nem zavart. A gyógy és élméyn medencék üzemeltek, és ez elég is volt nekünk. Nagyon kellemes délutánt töltöttünk itt.
A tisztaság, a személyzet hozzáállása nagyon jó. Talán a helyi étterem ( csak ez volt nyitva, a kis büfék még nem) árai húzósak, és bár a balatoni árakhoz képest a fasorban sincs, és az ételek minősége és mennyisége is megfelelő, kicsit mégis (talán pont a hely miatt) túlárazottnak tűnik.
Egyébként nagyon kellemes, szinte családias méretű fürdő. Ottlétünkkor kevés volt a vendég, élvezhető volt.

Kerekdombi Termálfürdő további értékelései

2016.05.19családjával
Nemrégiben lett felújítva. Érdekes hely, és kellemesen pihentünk! Nekem a kedvencem a szaunaparkja, amit nyári kánikulában nem túl sokan látogatnak. A Kneipp liget része is érdekes, bár úgy tűnt nekem, a látogatóknál kevésbé népszerű. A fürdő nagy medencéiben jól lehet pihenni, jópofa a...
Príma Vendégház Tiszakécske - Napi árak
2025.01.06-ig