Kerekdombi Termálfürdő Tiszakécske

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Kerekdombi Termálfürdő Tiszakécske vélemények

Kihagyhatatlan 2021. június 18.a párjával járt itt
Utoljára kb 20 éve voltunk itt, azota persze sok dolog megváltozott, és előnyére. Most úton hazafelé, mintegy véletlenül vetődtünk ide, minden előzetes terv nélkül, de volt időnk, megálltunk. Éppen fürdős csütörtök volt, ami még 10% kedvezményt jelent az egyébként is korrekt árból. Bár az úszó medence éppen feltöltés alatt volt, minket ez nem zavart.
Érdekes 2016. május 19.családjával járt itt
Nemrégiben lett felújítva. Érdekes hely, és kellemesen pihentünk! Nekem a kedvencem a szaunaparkja, amit nyári kánikulában nem túl sokan látogatnak. A Kneipp liget része is érdekes, bár úgy tűnt nekem, a látogatóknál kevésbé népszerű. A fürdő nagy medencéiben jól lehet pihenni, jópofa a vízbeeresztés (vízsugárral).