Álompart kilátó Tiszanána

Kilátó
Álompart kilátó Tiszanána
Álompart kilátó TiszanánaÁlompart kilátó Tiszanána

Álompart kilátó Tiszanána bemutatkozása

A kilátó a tiszanánai strandon található.

Tisza-tó Apartmanpark Kisköre - Napi árak reggelis ellátással
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Álompart kilátó Tiszanána vélemények

2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
Átlagos 2023. november 27.a párjával járt itt
Kis kilátó ez, melyről lényegében a kikötőre, a Tiszára az emlékhelyre és a strandra láthatunk rá. Az építmény stabil és színes, mindig nyitva van.
Álompart kilátó Tiszanána - EgyébÁlompart kilátó Tiszanána - EgyébÁlompart kilátó Tiszanána - Egyéb