Tiszaszőlős és környéke
4,5
az 1 tiszaszőlősi szállás közül
Apartman
Szőlőszem Farm Apartmanszálló Tiszaszőlős
Szőlőszem Farm Apartmanszálló TiszaszőlősSzőlőszem Farm Apartmanszálló Tiszaszőlős

Szőlőszem Farm Apartmanszálló Tiszaszőlős bemutatkozása

Szeretettel várjuk Tisza-tavi szálláshelyünkön, Tiszaszőlősön a Szőlőszem Farm Apartmanszállóban, ahol parki környezetben kialakított családbarát vendégházak, nádfedeles étterem, borospince, horgásztó, élményfürdő és wellness várja nyaralni, pihenni, kikapcsolódni vágyó vendégeinket változatos felnőtt és gyermek programokkal.

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Szőlőszem Farm Apartmanszálló Tiszaszőlős vélemények

Kiváló 2023. szeptember 22.barátokkal járt itt
Ez a hely egy csoda. Mikor mi voltunk, csak 4 en voltunk az egész területen, de hatalmas élmény volt. Csodásan rendben tartott hely. A wellness medence kellemesen meleg és gyönyörű. Pároknak elbújásra kiválóan alkalmas.
Szőlőszem Farm Apartmanszálló Tiszaszőlős - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 13.barátokkal járt itt
Hatalmas élmény, mindenkinek ajánlom!
Már a kapun belépve lesik minden kívánságunkat. Csodás környezet, gyönyörű vízesés a medencében. Van állat simogató is. Kicsik-nagyok jól érzik magukat!
Szőlőszem Farm Apartmanszálló Tiszaszőlős - Egyéb
Kiváló 2018. július 23.gyerekekkel járt itt
Most voltunk itt először a családdal. Mindenkinek nagyon tetszett. Család barát,kikapcsolódásra,pihenésre szuper hely. A medence és a jakuzzi nagyon jó,jó meleg a víz és tiszta. A személyzet,és a tulaj kedves,barátságos és segítőkész. Az apartman és a farm egész területe rendezett és tiszta volt. Az állatok cukik! !
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. június 15.a párjával járt itt
Hozzánk nagyon közel van a Szőlőszem Farm, autóval kb 20 perc. Nagyon kellemes hely, csak egy napot töltöttünk ott, a fürdő nagyon jó, igaz a víz nem úszásra való, de kikapcsolódásra, pihenésre tökéletes. Gyerekes családoknak nagyon jó hely, megismerkedhetnek különböző állatokkal. Az ételek finomak, változatos ételek vannak. A kiszolgálás nagyon jó.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 6.csoporttal járt itt
A Tisza-tó környékét fedeztük fel kerékpárral egy kisebb csoporttal. Egyik túránk alkalmával érintettük egy ebéd erejéig a farmot. Előzetesen emailben jeleztem érkezésünket. A levélben és személyesen is nagyon kedvesek voltak. A személyzet udvarias és kedves volt, az étel nagyon finom, és nem kellett sokat várni rá.
Szőlőszem Farm Apartmanszálló Tiszaszőlős - Medence/kertSzőlőszem Farm Apartmanszálló Tiszaszőlős - Medence/kert
Átlagos 2013. május 29.gyerekekkel járt itt
A hely a festői szépségű Tisza-tóhoz közel található. Kertje gondozott, konyhája jó, az ételek bőségesek - savanyúság kicsit hiányzott hozzá. . . A felszolgálók kedvesek, szolgálatkészek. A reggelinél házi sajtokat is kínálnak. Az udvarban a gyerekek nagy örömére sok állat van: lovak, tehenek, kecskék, juhok, csacsi és ormányos medve is.