Halász Cukrászda Tokaj
3910 Tokaj, Rákóczi u. 16.

Halász Cukrászda Tokaj a térképen

Szállások Tokaj városában
Wellness csomagok Tokaj városában

Halász Cukrászda Tokaj vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 25.
Kirándulásunk vége felé egy kis édességre vágytunk. A belváros elején található cukrászdából sok ember jött ki csomagolt süteménnyel. Mi is sorba álltunk. Egy kis helyiség, igazi finom házi izékkel. Kávé, mellé hangulatot is kapunk.. kinti területen ülve- kényelmesebben is lehet fogyasztani , jobb időben..A cukrászda mellett vendégház is működik.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. február 12.
Eldugva az udvarban! És tényleg egy udvar belsőrészében található kis cukrászda, mely két részből áll és a pultnál van csak kiszolgálás. Az első részen három asztal van, de csak kettőnél lehet helyet foglalni mert az egyikhez nem lehet hozzáférni! Egy franciakrémest és egy franciamákost fogyasztottam az első az finom volt a második az csak a fogyasztható szintet ért el!

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 15.
Amikor Tokajban járunk, mindig betérünk a Halász Cukrászdába. A sajtos pogácsájuk nagyon finom, tökéletes a helyi tokaji borok kóstolása közben. A sütemények frissek, változatosak, ízletesek. Mindenki megtalálja a kedvére valót. A kiszolgálás is kedves, barátságos. Bent is, és kint is a cukrászda előtt is le lehet ülni, és nyáron már fagylalt is kapható.

Legnépszerűbb csomagok Tokajban és környékén
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.932 - 9.246,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2021.12.20.
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 28.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szolárium használattal, masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.15. - 2021.12.23.
Kamilla Hotel
Balmazújváros
3 nap/2 éjszaka 14.900 Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellnessrészleg használattal, parkolással
2021.05.01. - 2021.06.30.

Szállodák Tokaj környékén
Hotel Divinus Tokaj
Degenfeld Kastélyszálló Tokaj
A tarcali Gróf Degenfeld szőlőbirtok parkjának közepén, festői környezetben, öreg...
Családi nyaralás- kastélyban (min. 3 éj)
Mézeshetek (min. 2 éj)
Nyári exkluzív pihenés borozással (min. 2 éj)

Halász Cukrászda TokajX