Tokaj Hotel Étterme Tokaj
3910 Tokaj, Rákóczi u. 5.

Tokaj Hotel Étterme Tokaj a térképen

Timotka TOP étteremértékelő
Timotka TOP egyébhely értékelő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely könnyen megközelíthető. Hangulatos, tágas, kerthelyisége is nagy, de bent foglaltunk helyet, mert a kerthelyiség tele volt. A benti helyiség trófeákkal díszített. A pincér udvarias gyors volt. 2 személyes haltálat rendeltünk, pontyfilé, pisztráng és harcsafilé volt rajta kétfajta körettel. Ízletes volt és bőséges. Mellé tokaji bort rendeltünk, ami szintén finom volt.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2016. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. június 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Évente kétszer háromszor eszem itt én főleg halászlevet mert azt szerintem igen jól készítik el (Tokajban itt a legfinomabb szerintem)! Maga a hotel a 80-as évek elején épült, valamikor ez volt a Nagyhalászcsárda Tokajban! A belső tér több részre van osztva és a terasz is tágas és megfelelően árnyas! Az ételek tapasztalatom szerint finomak.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 29. - 5 látogató hasznosnak vélte
Minden évben megfordulunk itt párszor a férjemmel! A hely tiszta főleg a terasz részét szeretjük,bár a hotel része kicsit divatja múlt de nem ez a lényeg! Az ételek nagyon finomak,kicsit sokat kell rá várni de megéri! árban tökéletes,szerintem nagyon megéri,az adagok pedig nagyok amivel jóllakhat az ember fia. én ajánlom mindenkinek,bár az étlap kb 5 éve semmit nem változott!

Legnépszerűbb csomagok Tokajban és környékén
Hotel Kelep
Tokaj
2 nap/1 éjszaka 10.463,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2020.12.20.
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással,
2019.11.01. - 2020.03.08.
Kőkapu Vadászkastély és Hotel & Apartments
Nagyhuta
2 nap/1 éjszaka 20.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.12.14. - 2020.12.14.

Szállodák Tokajban és környékén
Hotel Divinus Tokaj
Hotel Kelep Tokaj
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Napi ár 2 vagy több főre
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)

Tokaj Hotel Étterme TokajX