adriatic: Jó szállás, egy jó helyen - Paulay Borház és Vendégház Tokaj

Paulay Borház és Vendégház Tokaj értékelése
2. helyezett a 28 tokaji szállás közül

Jó szállás, egy jó helyen

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
Három éjszakát töltöttünk a borházban , és mivel hárman voltunk , így kétszobás lakrészt kaptunk . A panzió az emeleten volt .Öt szoba van összesen , egy közös konyhával , minden szobához fürdőszoba tartozik . Szép fenyő bútorok vannak a szobákban . Az ágy kényelmes , nekem kicsit puha volt, de ez egyéni .Jó meleg volt , fűtöttek .A konyhában egy nagy hűtő, edények ,poharak , lábosok, stb . Mikró , kétlapos főzőlap . Mindennel ellátva , ami akár több napos tartózkodáshoz is elegendő .Kértünk reggelit , ami átlagos volt , egyik nap hideg , másik nap meleg reggelit kaptunk .Első nap üdvözlő italt kaptunk , a ház borai közül .

Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni adriatic felhasználót?    Igen

3910 Tokaj
Hajdú köz 11.

2019. augusztus 25.
Nagyon szuper hely, nagyon kedves házigazdák,nagyon jó helyen van a szállás. Mi hárman voltunk, így az emeleti lakrészt kaptuk,ami nagyon szép, nagyon tiszta, és nagyon kényelmes volt. Az egész környezet csodálatosan rendben tartott. Három éjszakát töltöttünk itt. A házigazda borászattal...