Paulay Borház és Vendégház Tokaj

Paulay Borház és Vendégház  Tokaj
3910 Tokaj, Hajdú köz 11.

Paulay Borház és Vendégház  Tokaj a térképen

Szállások Tokaj városában
Wellness csomagok Tokaj városában

Paulay Borház és Vendégház Tokaj vélemények

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25.
Nagyon szuper hely, nagyon kedves házigazdák,nagyon jó helyen van a szállás. Mi hárman voltunk, így az emeleti lakrészt kaptuk,ami nagyon szép, nagyon tiszta, és nagyon kényelmes volt. Az egész környezet csodálatosan rendben tartott. Három éjszakát töltöttünk itt. A házigazda borászattal foglalkozik, esténként megkóstoltuk a saját készítésű, nagyon finom borait.

adriatic TOP fotófeltöltő
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 25.
Három éjszakát töltöttünk a borházban , és mivel hárman voltunk , így kétszobás lakrészt kaptunk . A panzió az emeleten volt . Öt szoba van összesen , egy közös konyhával , minden szobához fürdőszoba tartozik . Szép fenyő bútorok vannak a szobákban . Az ágy kényelmes , nekem kicsit puha volt, de ez egyéni . Jó meleg volt , fűtöttek .

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
Mint az a nevéből is kiderül, a család akié a vendégház, borászattal foglalkozik. Nagyon jót beszélgettünk velük a tokaji borokról. Bizonyára majd minden vendég megkérdezi ugyan ezt, de nem éreztük azt, hogy terhes az érdeklődésünk. A borok általunk ellenőrizve, mondhatjuk több, mint ihatók. . . Királyi nedű A vendégház egy csendes utcában, de bent a központban található.

Katkamanó TOP fotófeltöltő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Régóta készültünk Tokajt megtekinteni. 2016 májusában a házassági évfordulónk alkalmával a szokásos körutazásunk egyik állomása volt. A szállást interneten foglaltuk 2 éjszakára reggeli ellátással. A szállás a központhoz közel található. Megérkezésünkkor nagyon családias hangulatú fogadtatásban volt részünk.

Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.424 - 9.536,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Termál Panzió
Hajdúnánás
2 nap/1 éjszaka 7.200 - 7.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.29-ig
Hotel Nagyerdő
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 9.475 - 14.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.09.29-ig

Szállodák Tokaj környékén
Hotel Divinus Debrecen
Exclusive szilveszter (min. 3 éj)
Őszi hétköznapok a nyugalom völgyében - kastélyban (min. 2 éj)
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)

TokajX