Tokaj Hotel Tokaj
3910 Tokaj, Rákóczi u. 5.

Tokaj Hotel Tokaj a térképen

Wellness csomagok Tokaj városában

Tokaj Hotel Tokaj vélemények

2018. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szórólapon ami a szobában is található, irnak wellnes szolgáltatást, de a recepció azt mondták nincs. Elengedhetetlen hogy hütő legyen főleg kánikulában. Ablakot nyitni nem lehet, az erkélyajtón beszállnak a szunyogok. Sok a hangyaféle bogár. Eltávozáskor több mint 20 percet álltunk egy másik szállodai vendéggel, sehol senki, a bejárati ajtó tárva nyitva, várnom kellett hogy leadjam a kulcsot.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 21.
Tavaly júliusban töltöttünk 1 éjszakát a Tokaj hotelben. Már régebben is voltunk itt és most sem csalódtunk. A szoba tökéletesen megfelelt minden szempontból. Kényelmes ágyak, ízlésesen berendezett bútorokkal, tiszta illatos ágynemű, törölköző. Fürdéshez meleg víz, nagy erkély kellemes kilátás!

2015. májusban járt itt
Értékelt: 2015. május 11.
Szuper hely! Olcsó, bőséges és ízletes fogások, egy kicsit retro hely, de a kiszolgálás normális a szakács első osztályú. Pincérek kedvesek, mi 20 éve ide járunk és még sohasem csalódtunk! A parkolóhely megkeresése egy kicsit nehéz, figyelni kell, mert a sétáló utcán kell 100 métert menni és egy pici utcán jobbra fordulni.

2014. szeptemberben járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 9.
A TOKAJ Hotelben jártunk ...Véletlen, és ott helyben választottuk szálláshelynek...A külső benyomás alapján kellemesen "csalódtunk"! Tiszta, kulturált hely, kedves recepciós kislány..S nem utolsó sorban elfogadható ÁR!!!!
Máskor is visszatérünk, ha erre járunk.. Másoknak is ajánlani fogjuk..

Hotel Kelep
Tokaj
2 nap/1 éjszaka 10.463,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, pincebemutatóval és borkóstolóval, disznóvágással,
Érvényes: 2020.03.08-ig
Centrum Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 12.700 - 15.150,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.03-ig
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel vagy félpanzióval, wellness-részleg használattal, belépőjeggyel a Hajdúnánási Gyógyfürdőbe, ingyenes parkolással.
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Tokajban és környékén
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Kelep Tokaj
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
Karácsonyi feltöltődés (min. 2 éj)

TokajX