GSXR Atti

GSXR Atti adatlapja

Sokat túrázunk, elsősorban Kelet Magyarországon, Erdélyben és a Felvidéken. Tapasztalatom az, hogy a szlovákok sokkal többet túráznak mint mi, nálunk legalábbis ezen a részen gyermekcipőben jár a hegyi kirándulás.
Általában autóval, motorral túrázunk, étterembe mások tapasztalatait is figyelembe véve járunk.
Regisztráció2015.05.10
Utoljára itt2019.04.06

Gyenge 2018. május 2.a párjával járt itt
Fél 3-ra értünk oda május 1-én, Szilvásváradtól nem találtunk kiülős helyet ebédelni, egy étteremben [moderálva - a szerk. ] bent volt hely, de elzavartak mert kutyussal voltunk. Így kerültünk ide keresve az út mellé óriás táblán kirakott [moderálva - a szerk. ] Vendéglőt. Volt hely a teraszon, szép kilátással.
Kiváló 2015. május 11.barátokkal járt itt
Sok éve járunk ide és sohasem csalódtunk. Bőséges, ízletes, fennséges adagok, barátságos kiszolgálás, és a legfontosabb, olcsó árak! Egy eldugott, csendes nyugodt helyen, a Bélkő tövében, egy tó mellett. Motoros túráink alkalmával mindig "véletlenül" betévedünk ide, és nem véletlenül telezabáljuk magunkat.
Kiváló 2015. május 11.a párjával járt itt
Felkapott, jó hely. Sokszor várni kell délben, hogy leülhess. Természetesen hétvégén. Harcsa halászlé kifogástalan, bőséges és nem drága. Kenyér utánozhatatlan, fantasztikusan finom. Gratulálok a pékségnek is. Jó lenne, ha lenne egy nagyobb kikötő a parton csónakbérléssel, és egyéb szolgáltatásokkal.