Tokajvár Hotel Tokaj ★★★

Tokajvár Hotel Tokaj
3910 Tokaj, Bajcsy-Zs. u. 5.

Tokajvár Hotel Tokaj a térképen

Tokajvár Hotel Tokaj értékelése:

6. helyezett a 28 tokaji szállás közül

Tokajvár Hotel Tokaj bemutatkozása

A Tokaj központjában, a pályaudvartól 550 méterre elhelyezkedő Tokajvár Hotel 2014-ben nyitotta meg kapuit. A Tisza és a Bodrog közelsége, a kerékpárral is könnyen elérhető települések látnivalói és a Bodrogzugi Tájvédelmi Körzet útjai minden korosztály számára csodás perceket ígérnek.

Tokajvár Hotel Tokaj képei

Tokajvár Hotel Tokaj
Szállások Tokaj városában
Wellness csomagok Tokaj városában

Tokajvár Hotel Tokaj vélemények

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 17.
Szép tiszta szállás.Bőséges reggeli,de vacsorázni nincs lehetőség.Szállástól nem messze van étterem.
A kávé elöre lefözött.... hmm én nem szeretem ,kávézni ezenkivűl bent a sétáló utcában lehet.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Csupán egy éjszakát töltöttünk itt a rokonokkal, mikor a Fesztiválkatlanban tartott musicalt néztük meg. A hotel jól megközelíthető, tiszta, igényes, az ágy kényelmes (van kispárna! ), a személyzet kedves. Szuperek a hangszigetelt ablakok, óriási vihar volt hajnalban és szinte semmit nem lehetett belőle érzékelni.
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Szokásainktól eltérően, 40 fokos hőségben nyaraltunk, és pihenésünket nagyon segítette, hogy a szoba klimatizálása. A csomagban szereplő szolgáltatások színvonala, a masszázs, a délutáni kávé, a bicikli használat minden várakozásunkat felülmúlta! Nagyon kedves, édes recepciós hölgyek segítettek ötletelni, hogy mivel és hol töltsük el az időt.

Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.099 - 10.239,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Hotel Divinus
Debrecen
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, futótérképpel és asztalitenisz használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Centrum Hotel
Debrecen
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 21.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, internettel
Érvényes: 2021.10.15-ig

Szállodák Tokaj környékén
Hotel Divinus Debrecen
Nyári zsongás - kastélyban (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)
Augusztus 20. (min. 2 éj)

TokajX