Tokajvár Hotel Tokaj ★★★

Tokajvár Hotel Tokaj
3910 Tokaj, Bajcsy-Zs. u. 5.

Tokajvár Hotel Tokaj a térképen

Tokajvár Hotel Tokaj értékelése:

6. helyezett a 28 tokaji szállás közül

Tokajvár Hotel Tokaj bemutatkozása

A Tokaj központjában, a pályaudvartól 550 méterre elhelyezkedő Tokajvár Hotel 2014-ben nyitotta meg kapuit. A Tisza és a Bodrog közelsége, a kerékpárral is könnyen elérhető települések látnivalói és a Bodrogzugi Tájvédelmi Körzet útjai minden korosztály számára csodás perceket ígérnek.

Tokajvár Hotel Tokaj képei

Tokajvár Hotel Tokaj
Szállások Tokaj városában
Wellness csomagok Tokaj városában

Tokajvár Hotel Tokaj vélemények

Mobilról küldte. | 2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 17.
Szép tiszta szállás.Bőséges reggeli,de vacsorázni nincs lehetőség.Szállástól nem messze van étterem.
A kávé elöre lefözött.... hmm én nem szeretem ,kávézni ezenkivűl bent a sétáló utcában lehet.

2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Csupán egy éjszakát töltöttünk itt a rokonokkal, mikor a Fesztiválkatlanban tartott musicalt néztük meg. A hotel jól megközelíthető, tiszta, igényes, az ágy kényelmes (van kispárna! ), a személyzet kedves. Szuperek a hangszigetelt ablakok, óriási vihar volt hajnalban és szinte semmit nem lehetett belőle érzékelni.
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
Szokásainktól eltérően, 40 fokos hőségben nyaraltunk, és pihenésünket nagyon segítette, hogy a szoba klimatizálása. A csomagban szereplő szolgáltatások színvonala, a masszázs, a délutáni kávé, a bicikli használat minden várakozásunkat felülmúlta! Nagyon kedves, édes recepciós hölgyek segítettek ötletelni, hogy mivel és hol töltsük el az időt.

Hotel Kelep
Tokaj
2 nap/1 éjszaka 10.463,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Margaréta Panzió
Sárospatak
Érvényes: 2020.12.07-ig

Szállodák Tokajban és környékén
Hotel Divinus Debrecen
Hotel Kelep Tokaj
Tokajban, a borok birodalmában várja vendégeit a Hotel Kelep, mely a kéményén fészkelő...
Ünnepi karácsony (min. 2 éj)
Legjobb ár reggelivel (1 éjtől)
Szilveszteri feltöltődés (min. 3 éj)

TokajX