Noryn
1 évnyi aktív tagság

Noryn adatlapja

Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Természetbarát  •  Húsimádó  •  Gyógyvízben ázó  •  Kritikus
Regisztráció2021.08.03
Utoljára itt2023.11.28

Kihagyhatatlan 2022. június 20.a párjával járt itt
Úgy olvastam, hogy 1-1,5 óra alatt bejárható a park. Nos, valóban így van, ha az ember nem áll meg gyönyörködni ebben a mesebeli tájban, azonban ember legyen a talpán akinek ez sikerül. Hol a Marson, hol egy sivatagban éreztem magam, de semmiképpen sem Magyarországon. Az utolsó egy órában már csak ketten voltunk a területen, ezen meg is lepődtem.
Felhasználó fényképei:
Gánti Bauxitföldtani Park Gánt - Gánti Bauxitföldtani Park Gánt - Gánti Bauxitföldtani Park Gánt - Gánti Bauxitföldtani Park Gánt -
Kiváló 2022. május 26.a párjával járt itt
Egy egész napos kirándulás után tértünk be ide. A pincér rendkívül kedves és figyelmes volt, még azt is megsúgta, hogy egy bizonyos ételt aznap inkább ne kérjek, mert a hús amit kaptak, nem képviseli azt a minőséget, amit szeretnének. Ezek után tudtam, hogy jó kezekben vagyunk. Végül harcsapaprikást kértünk túrós csuszával és ropogós csülköt.
Aranyosidomb Udvarház Poroszló - Aranyosidomb Udvarház Poroszló -
Kihagyhatatlan 2022. május 24.a párjával járt itt
A Tisza-tavi tanösvényt nem szabad kihagyni! Ha nem állunk meg menet közben, akár 1 óra alatt is bejárható, de érdemes több időt rászánni. A madárles kunyhókban megismerhetjük a Tisza madárvilágát, a pallóúton pedig a növényvilág titkaira derül fény. A pihenőszigeteken mosdókat és padokat is elhelyeztek, szóval akár egy hangulatos kis pikniket is tarthatunk.
Felhasználó fényképei:
Tisza-tavi Vízi Sétány és Tanösvény Poroszló - Tisza-tavi Vízi Sétány és Tanösvény Poroszló - Tisza-tavi Vízi Sétány és Tanösvény Poroszló - Tisza-tavi Vízi Sétány és Tanösvény Poroszló - Tisza-tavi Vízi Sétány és Tanösvény Poroszló - Tisza-tavi Vízi Sétány és Tanösvény Poroszló - Tisza-tavi Vízi Sétány és Tanösvény Poroszló -