Tuti Étterem, Pizzéria & Rendezvényterem Tököl
2316 Tököl, Airport Ipari Park, Hermina u. 0323/18 hrsz.

Tuti Étterem, Pizzéria & Rendezvényterem Tököl a térképen

Szállások Tököl városában
Wellness csomagok Tököl városában

Tuti Étterem, Pizzéria & Rendezvényterem Tököl vélemények

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Egy csirketálat rendeltem meg kiszállíásra 11 óra után nem sokkal. 1/2 2 után hozta ki a futár. Akkor már többször reklamáltam. A kihozott ételt egy papíron lévő összeggel akarták átadni. Se az, hogy mi mennyibe kerül. Olyan érzésem volt, mintha nem lenne érdekük, hogy házhoz szállítsák. Vagy azt akarták, hogy máskor ne menjek oda. Ez már örök titok marad.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ezúton szeretnénk megköszönni,hogy Szenteste a kis családunk
degeszre ette magát az Önök jóvoltából! Időben érkezett a sok finomság izléses spékeléssel! Két éve a vejem szülinapját ünnepeltük itt,elégedetten ,jóllakottan és nem szomjasan távoztunk ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Boldog Új Évet a Tuti Étterem Csapatának! Tisztelettel:Tóth család Csepelről!

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 16.
A hely sajnos teljesen átlagos és inkább alulról. A tárkonyos pulykaragu levest a helyi kifőzde is jobban készíti el, a saláták sem túlságosan ízletesek (a pirítós ázott, löttyedt már felszolgálásnál). A frissen sültekben viszont nem lehet csalódni, de sajnos ez kevés egy jó értékeléshez. A környék nem bővelkedik a jó éttermekben, így igazán megérné egy jó szakácsot alkalmazni.

2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
Nemrég felújításon esett át az étterem, meg a szálloda is. Belépve kellemes, tágas, letisztult tér fogad minket. A kinti részen japán kert kis tóval, a bejáratnál kisebb játszótér. A kiszolgálás teljesen korrekt, szinte észrevehetetlen, teszi a dolgát. Az ételek finomak és jókora adagokat kapunk. Sosem láttam még ekkora Cordon-Bleut.

Legnépszerűbb csomagok Tökölön és környékén
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, délutáni gyermekmatinéval, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.03.14. - 2019.03.17.
Hotel Magyar Király
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.02.16. - 2019.12.29.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.23.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2019.06.14.

Szállodák Tököl környékén
Patak Park Hotel Tököl
Royal Club Hotel Tököl
Szépia Bio & Art Hotel Tököl
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Korai előfoglalási kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Március 15-i hosszú hétvége (min. 2 éj)

Tuti Étterem, Pizzéria & Rendezvényterem TökölX