Tuti Étterem, Pizzéria & Rendezvényterem Tököl
2316 Tököl, Airport Ipari Park, Hermina u. 0323/18 hrsz.

Tuti Étterem, Pizzéria & Rendezvényterem Tököl a térképen

Szállások Tököl városában
Wellness csomagok Tököl városában

Tuti Étterem, Pizzéria & Rendezvényterem Tököl vélemények

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Egy csirketálat rendeltem meg kiszállíásra 11 óra után nem sokkal. 1/2 2 után hozta ki a futár. Akkor már többször reklamáltam. A kihozott ételt egy papíron lévő összeggel akarták átadni. Se az, hogy mi mennyibe kerül. Olyan érzésem volt, mintha nem lenne érdekük, hogy házhoz szállítsák. Vagy azt akarták, hogy máskor ne menjek oda. Ez már örök titok marad.

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ezúton szeretnénk megköszönni,hogy Szenteste a kis családunk
degeszre ette magát az Önök jóvoltából! Időben érkezett a sok finomság izléses spékeléssel! Két éve a vejem szülinapját ünnepeltük itt,elégedetten ,jóllakottan és nem szomjasan távoztunk ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Boldog Új Évet a Tuti Étterem Csapatának! Tisztelettel:Tóth család Csepelről!

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 16.
A hely sajnos teljesen átlagos és inkább alulról. A tárkonyos pulykaragu levest a helyi kifőzde is jobban készíti el, a saláták sem túlságosan ízletesek (a pirítós ázott, löttyedt már felszolgálásnál). A frissen sültekben viszont nem lehet csalódni, de sajnos ez kevés egy jó értékeléshez. A környék nem bővelkedik a jó éttermekben, így igazán megérné egy jó szakácsot alkalmazni.

Rigodon TOP étteremértékelő
2015. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. május 5.
Nemrég felújításon esett át az étterem, meg a szálloda is. Belépve kellemes, tágas, letisztult tér fogad minket. A kinti részen japán kert kis tóval, a bejáratnál kisebb játszótér. A kiszolgálás teljesen korrekt, szinte észrevehetetlen, teszi a dolgát. Az ételek finomak és jókora adagokat kapunk. Sosem láttam még ekkora Cordon-Bleut.

Legnépszerűbb csomagok Tökölön és környékén
Faházas Villapark
Ráckeve
2019.12.10. - 2020.12.11.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.05.31.
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 9.133 - 11.563,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2020.12.31.

Szállodák Tököl környékén
Libra Hotel Tököl
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Tököl
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Royal Club Hotel Tököl
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Romantikus wellness (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)

Tuti Étterem, Pizzéria & Rendezvényterem TökölX