Chatieri

Chatieri adatlapja

Regisztráció2015.08.11
Utoljára itt2019.01.29

Gyenge 2015. augusztus 11.barátokkal járt itt
A Vapiano az egyik kedvenc helyem volt. Sajnos azonban a minősége romlott, minden téren. Némelyik szakács (aki még nem járt itt, az ember orra előtt készítik az ételt) úgy tűnik, hogy sértésnek veszi, hogy mertem rendelni, vagy épp azt, amit (pedig nem választok bonyolultat), valamint több alkalommal előfordult, hogy a tészta kicsit kemény maradt, valamint a szósszal nem volt rendesen összekeverve.
Átlagos 2015. november 16.barátokkal járt itt
A nyáron több alkalommal betértünk hamburgerért, sajnos többször előfordult, hogy elfogyott a buci (pedig nem zárás előtt pár perccel estünk be). A jó kezdet után nem felfelé vezetett a hely útja, sajnos inkább lefelé. A zöldségek egyre kevesebben voltak, paradicsomból megértem a fél szelet, hajszál vékonyat is.
2019. január 29.egyedül járt itt
Pár negatív vélemény ellenére szerintem ez egy jó hely. A fánkok minőségiek, van köztük kevésbé édes. Azért valljuk be egy fánkozó édes ízekkel van tele többnyire :)

Ami tetszett:
- karácsonyi vásár ideje alatt záróra után is még nyitva volt, amíg a készlet tart alapon
- a fánkok szépek, öröm rájuk nézni
- finomak is, nekem a pisztáciás nem ízlett, ellenben a Mr.
Felhasználó fényképei:
Mr. Funk Budapest - Mr. Funk Budapest -