Ebéd a parkban

Leckerli Ínyenc Állomás TörökbálintLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint a térképen

Átlagos 2022. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. október 13.
Igazából a neve vonzott... ínyenc állomás, mi a manó lehet ez? Aztán gondoltam is, hogy nem kell mindig itthon enni a zacskós levest porból, elmehetnék már valahová, ahol főznek nekem! A gépnavigátor azt mondta, hogy megérkeztél, itt vagy, de nem láttam semmit, csak ott szerencsétlenkedtem. Leparkoltam a park végén, megbámultam pár emlékművet, aztán visszasétáltam, hát ott van az, csak a hátát mutatta eddig nekem, azért nem láttam. Szóval, nem kell feladni, a cím jó. A kerthelyiség még csak hagyján, de elég meleg volt tegnap délben, nem akartam kint ülni egy forgalmas út mellett. Bent telepedtem. Nem volt valami kiugróan barátságos fogadtatás, két lány volt bent, és megint olyan mit keres ez itt nézésekkel találkoztam. Magyaráztam bátortalanul, hogy éhes, enni szeretne, én vagyok az, enni szeretnék... jó, hát üljek, ahová akarok. Ültem. Kaptam étlapot is, papírok ráerősítve egy papírtartóra. Nem bogarásztam sokat, pirítottmáj lesz, az való nekem, egyből uborkával ajánlják, méghozzá kovászossal... remek. Kérek. Szabad itt közben fotózni? Csak pár képet, nem voltam még itt. Annyit fényképezi magát, amennyit akarja. Segítsek? Nem, nem engem kell, én szeretnék fotózni, itt a helységben. Hú, az nem tudjuk, meg kell kérdezni a főnököt. Elment. Megkérdezte, Hát jó, szabad. Várunk. Bent más vendég nincs. Nem egy hangulatos hely. A mosogatónál egy szerelő-külsejű ember mosogat, szerelőruhában, vagy miben. Amikor kész lett a máj, nem mutatott rosszul. Cuki kis serpenyőben, krumplipüré közepén megágyazva, fészket csinálva neki, ott volt a resztelt! Uborkák pohárban jobbkézre érkeztek, de mit tegyünk, ne szóljunk, én vagyok a világon az utolsó, aki ezt még észreveszi, számon tartja. De mit csinálsz vele? Egy pohárban kapod, ott nem tudod felvágni. Hát beleteszed a krumplipürébe, és ott vágod el. Vagy hogyan? De nem volt rossz egyáltalán. jól megebédeltem, egy tál étel és elég is lett. Limonádé ment utána. Azon már kisé feszengek, hogy mi a kányától lett ez kb. 6000 forint? Egyetlen tányér ételt kértem, egy nem előkelő, inkább amolyan félig kocsmaszerű helyen, valahol egy faluban, a resztelt máj a tudatom mélyén a világ egyik legolcsóbb étele, munkásszállók büféjének eledele, tányérja 8 forint 20 fillér, na jó, az nagyon régen volt, szóval, legyen akkor 800 forint, vagy legyen akár 2000 is... de 4000? Egy limonádé meg 1400? A napokban ittam elsőrangú helyen 7-800 forintért limonádét.. és még szervízdíj is? Miért? Azért fogadtatásért meg azért a nyolc lépésért, amiért kihozták elém? Szóval, ez itt és most soknak tűnt.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Leckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - BelsőLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - BelsőLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - Étlap/itallapLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - BelsőLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - Külső képLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - BelsőLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - BelsőLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - Étlap/itallapLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - Étel/italLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - EgyébLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - BelsőLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - Étel/italLeckerli Ínyenc Állomás Törökbálint - Külső kép
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig