Törökbálint

Szálláshelyek száma: 6
Szálláshely értékelések: 0
Szállások rangsora >>

Leírás:
Törökbálint erdőkkel és dombokkal körülvett ősi települése Budapesttől nyugati irányban 15 kilométerre található, Budaörs közelében, a fővárosból jó elérhetőséggel.

Legnépszerűbb helyek
Éttermek

Szállások
Drive Inn Hotel
Kati Panzió

Akciós wellness csomagok Törökbálinton és környékén
Drive Inn Hotel - Törökbálint
2 nap/1 éjszaka 4.414 - 5.360,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.18. - 2020.01.01.
Hotel Bellevue - Esztergom
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2019.12.20.
Kavics Spa Klub & Hotel - Velence
2 nap/1 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2019.09.19. - 2019.12.20.
City Hotel Unió - Budapest
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.
Aquaworld Resort Budapest - Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.425 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
2019.09.18. - 2019.12.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel - Esztergom
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.23.

Legfrissebb értékelések Törökbálinton és környékén
Záróra előtt
Már máskor is említettem, hogy nem az én életformám ez a gyorsétterem, de későn este nem volt...
2019.04.03. 17:51
Anyagcsere itt is
Utam arra vitt, hát kerestem valami ehetőt a tájon. Tudom, hogy van itt vagy 6-8 lehetőség. Az...
2019.01.17. 11:44
Kedves kiszolgálás kicsi átveréssel!
A felszolgáló udvarias volt, csak a végén mikor fizettünk és kérdeztük, hogy a felszolgálás díja...
2019.09.17. 15:39