Ürömi Hütte Üröm

4,3
a 4 ürömi étterem közül
étterem, pizzéria, söröző, bár, vendéglő
Ürömi Hütte Üröm

Klebelsberg Kastély Budapest

Ürömi Hütte Üröm vélemények

Kiváló 2023. február 16.a párjával járt itt
[moderálva - a szerk.
Mindenkinek nagyon szépen szeretnénk megköszönni a
Valentin napi vendéglátást, külön köszönet a Menü összeálítóinak,
professzionális volt minden, ezért szeretünk Ürömre járni .
Kiszolgálás most is segítö és udvarias, GRATULÁLUNK a vezetöségnek,
hogy ilyen munkatársakkal dolgoznak!
Üdvözlettel
Salánki Gy.
Gyenge 2022. június 6.családjával járt itt
Nem ide indultunk csak betértünk egy gyors ebédre de már a megérkezéskor kiderült, hogy nem az étterem régi vendégei vagyunk emiatt hátrányban voltunk és ezt már az ital felszolgálásánál éreztették velünk, mivel a hőségben meleg üdítőket kaptunk jégkocka ill. citromkarika nélkül ehhez képest a többi asztalon nem így szolgálták fel.
Gyenge 2021. október 24., csoporttal járt itt
A hely autentikus igyekszik lenni, de sajnos inkább igénytelennek nevezhető a labilis, öreg Thonet székeivel, a konyhaszagú vendégtérrel,. . . A felszolgáló viszont kedves volt, ami az egyetlen pozitív élmény volt. Az ételre és annak mennyiségére, ár-érték viszonyára térnék még ki. Sajnos igen negatív tapasztalattal kellett eljönnünk a Hüttéből.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
Kiváló 2020. június 3.családjával járt itt
A karantén után, szerencsére még időben, újra szülinapot ülhettünk, egy még ismeretlen, de remek helyen. Ez az Ürömi Hütte volt. Igaz, hogy zömmel remek pizzákat árulnak, de mi találtunk egy jó pár sültet, amihez hozzá vagyunk szokva. Többek között, egészben sült grill csülök, pácolva sütött oldalas, csirkecomb,(gyereknek) vagy a sült kacsacomb, káposztás csuszával.
Ürömi Hütte Üröm - EgyébÜrömi Hütte Üröm - EgyébÜrömi Hütte Üröm - EgyébÜrömi Hütte Üröm - Étel/italÜrömi Hütte Üröm - Étlap/itallapÜrömi Hütte Üröm - Étel/italÜrömi Hütte Üröm - Étel/italÜrömi Hütte Üröm - Étel/italÜrömi Hütte Üröm - EgyébÜrömi Hütte Üröm - Külső képÜrömi Hütte Üröm - EgyébÜrömi Hütte Üröm - EgyébÜrömi Hütte Üröm - Étel/italÜrömi Hütte Üröm - Étel/italÜrömi Hütte Üröm - Étel/italÜrömi Hütte Üröm - Étel/italÜrömi Hütte Üröm - Étel/ital
Átlagos 2019. október 16.barátokkal járt itt
Jó a konyha, udvarias pincérekkel találkozhatunk. Ami több, mint zavaró, hogy a számla kiegyenlítésekor szinte kikövetelik a borravalót. A borsos árakból szerintem futja a tulajdonosnak, hogy tisztes bért fizessen alkalmazottainak, azt várom el, tegye meg, ne uszítsa a vendégekre a pincéreit.
Kiváló 2017. augusztus 6.egyedül járt itt
Nem síelek, nem is vágyom rá, így a "hütte érzés"-t személyesen nem tapasztaltam meg, de a honlapjukon leírt bemutatkozás alapján érteni lehet, mire gondolhattak a tulajdonosok, amikor 2013 őszén megnyitottak, és szerintem sikerült is ezt megvalósítaniuk. Emberközeli, család-, gyermek- és kutyabarát hely, könnyen megközelíthető a dombtetőn, előtte parkolóhelyekkel.
Ürömi Hütte Üröm - Étel/italÜrömi Hütte Üröm - Külső képÜrömi Hütte Üröm - EgyébÜrömi Hütte Üröm - MosdóÜrömi Hütte Üröm - MosdóÜrömi Hütte Üröm - EgyébÜrömi Hütte Üröm - BelsőÜrömi Hütte Üröm - BelsőÜrömi Hütte Üröm - BelsőÜrömi Hütte Üröm - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 3.a párjával járt itt
Maga a hely semmi különös, nem bonyolítják túl sem a berendezést, sem az étlapot. A személyzet éppen annyira kedves és figyelmes, hogy azt érezd, hogy fontos vagy számukra! A ház ajánlatai fenségesek! Sült tarját ettem finom sajtos- tejszínes nokedlivel, megbolondítva tökmagolajjal. Nem mindennapi ízélményt jelentett!
Kiváló 2016. december 23.a párjával járt itt
Nincs túl bonyolítva az étlap, pizzák és nem túlbonyolított ételek. Mindig van - kétszer voltunk eddig - konyhafőnök ajánlat. A minap specli-t ettünk és borjú bécsit. Tényleg finomak voltak. Eredeti, de nem cizellált tálalással. Az édesség vonal nem a somlói-palacsinta kombóból áll, hanem profi túrógombóc, creme brulee, csoki szuflé.
A személyzet jófej, kedves, humoros, de nem tolakodó.
Kiváló 2016. december 7.a párjával járt itt
Nagyon finom, modern ételek, barátságos személyzet, családias hangulat. Eddig itt fogyasztottam a legfinomabb, legérdekesebb ételeket.