Duna Presszó Vác

Ez a hely megszűnt!
4,2
az 59 váci étterem közül
koktél bár, lounge, presszó, bár
Duna Presszó Vác
Duna Presszó VácDuna Presszó Vác
Duna Presszó VácDuna Presszó Vác

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Duna Presszó Vác vélemények

2016. december 14.egyedül járt itt
A Duna presszó Vác szívében helyezkedik el. Igényesebb a beltér a legtöbb hely átlagánál, a kiszolgálás is kedves. Voltam oly ügyes, hogy feldöntöttem a cappyt (sajnos aznap még elég nagy út állt előttem, így nem ihattam alkoholt), amikor a fényképezőgépet pucolgattam, a pincér egyből ott volt egy ronggyal, és kedvesen érdeklődött, hogy nem áztattam-e el a gépet s elmesélte, hogy ő hogy járt a telefonjával, hasonló élethelyzetben.
Duna Presszó Vác - BelsőDuna Presszó Vác - BelsőDuna Presszó Vác - BelsőDuna Presszó Vác - Külső képDuna Presszó Vác - Külső kép