Vác

Vác
Vác - Tragor Ignác MúzeumVác - Tragor Ignác Múzeum - Görög Templom Kiállítóhely
Vác - Tragor Ignác Múzeum - Középkori PinceVác - Székesegyházi Kincstár és Egyházmegyei Gyűjtemény

Vác bemutatása

Vác a festői szépségű Dunakanyarban, a Naszály hegy lábánál fekszik. Területe kedvező földrajzi adottságai miatt évezredek óta lakott. Maga a város csaknem ezer éves. Földesura a kezdeti időktől a mindenkori püspök volt, ezért kulturálisan és építészetileg egyaránt jelentőséggel bírt.

Vác és környéke legfrissebb értékelései

2024.03.09barátokkal
Nem azt kaptam amit kértem. Brassóit rendeltem, az összeállítás a következő volt. Sült burgonya tetejére 2x átpirított hús rászórva, mely kemény volt. Semmi szósz nem volt alatta. Ezt nem nevezném brassóinak. Jeleztem a pincér hölgynek miután megkérdezte, hogy ízlett? Nem reagált rá. Na, ezt az...
2024.02.24csoporttal
Nem voltam megelégedve, az étel langyos és a köret mirelit volt, ami meglepő hiszen az árából nem ezt gondoltam volna. A mosdó sem volt megfelelő állapotban. Viszonylag széles választék és gyors kedves kiszolgálás.
2024.02.07egyedül
Keddi főételt rendeltem, mákos barackos gombócot. A képen látható adag érkezett meg. 3 db közepes gombóc, amely egy gyermeknek sem elég.

Vác és környéke kedvelt szállásai

Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
03.22-12.20.
Szépia Hotel Zsámbék
05.24-12.22.
03.01-06.16.
Kirándulnál Vác környékén?
Nézd meg válogatásunkat a környékről!
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Vác és környékén

Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház EsztergomHotel Adalbert - Szent Tamás Ház, EsztergomCsomagok már 15.750 Ft/fő/éj ártól
8 értékelés
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom EsztergomPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom, EsztergomCsomagok már 21.900 Ft/fő/éj ártól
186 értékelés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia, VecsésCsomagok már 22.475 Ft/fő/éj ártól
70 értékelés
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 25.070 Ft/fő/éj ártól
132 értékelés